Skocz do zawartości

[Wykonam] Artykuły na blog, precle, opisy do katalogów, teksty synonimiczne


ginga

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat zajmuję się pisaniem, świadomie doskonaląc warsztat pisarski. Zwracam uwagę na formę, styl, poprawność językową i merytoryczną. Pisanie stałą się moją małą pasją, lubię pisać. Podobno posiadam już tzw. lekkie pióro.

Napiszę tekst na Twoje zlecenie - od branżowego artykułu, wpis na blog, opis do katalogu, tekst pozycjonujący, po tekst synonimiczny. Ty wybierasz, w jaką formę ubrać słowa, ja się dostosowuję i szyję na miarę. W końcowym efekcie dostajesz unikalny, dobrej jakości tekst.

Potrzebujesz kogoś, kto sprawdzi to, co już napisałeś? Służę również pomocą przy korekcie tekstów.

Jako, że sama nie lubię kupować kota w worku, mogę przesłać Ci skromną próbkę moich tekstów. Na blogu 100znaków, możesz zapoznać się z moim stylem pisania.

Zainteresowany?

Zapraszam do kontaktu: wasp [kropka] yite [małpka] gmail [kropka] com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności