Skocz do zawartości

czy był robot ?


marcin_dance

Rekomendowane odpowiedzi

jak mam sprawdzic czy robot nył na mojej stronie bo to chyba jedyna mozliwosc by sprawdzic czy mam Bana tak? bo jesli robota nie bylo tzn - ze ban.

Co zrobic by sprawdzic czy byl robot??-na chłopski rozum

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki masz? Logi? Cpanel? Tam znajdziesz (szukaj po "googlebot").

Pozdr,

Z

nie wiem co to są te logi statystyki itp

jak to zrobic ??

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam panel administracyjny i mam tam Menadżer MySQL a wnim jakies bazy do stworzenia - nie wie mmoze to do tego .

W dziale Narzędzia znalazłem skrypt ale raczej zrezygnuje z niego bo nie wiem o co chodzi .

Ja po prostu chciałbym sie dowiedziec dlaczego ani Yahoo ani google nie chce mnie zaindeksowac - a z tego co wie mmoze mi w tym pomóc informacja o tym czy odwiedzająmnie roboty

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cpanel serwera czyli tam gdzie wchodzisz np. zakładając konto pocztowe i tam też jest Manager Mysql, poszukaj ikonki "Logi serwera" , ja na szczęście taką mam :D

mam pytanie, co jaki czas taki robot odwiedza naszą stronę, czy jest jakiś jeden sztywny czas czy zależy np od ilości linków przychodzących??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_dance.

1. otworz Cpanel

2. wcisnij PRINT SCREEN

3. otworz Paint

4. wklej obraz zapamietany poprzez print screen

5. zapisz to jako jpg

6. wejdz na ten adres -> https://imageshack.us/

7. 'host ituj' :D tam zapisany obraz (patrz pkt 5)

8. po host itowaniu obrazu otrzymasz kod html

9. skupiuj ten kod

10. wklej ten kod do topiku

11. poczekaj kilka dni az forowicze zobaczą dokładnie co masz a czego nie masz w Cpanel

12. po kilkunastu dniach odwiedz topik ponownie - na pewno bedzie w nim odpowiedź jak uruchomić statystyki a jesli ich nie masz to przynajmniej stwierdzenie, że ich nie masz...

Co do obsługi statystyk - nie wklejam instrukcji (takiej jak powyżej) bo nie wiem jakie masz statystyki. Jak 'hots itujesz' obraz na serwer i wkleisz ten kod html to wtedy napiszę Tobie punk po punkcie jak obsluzyc Twoje statystyki.

p.s. wiem, że nie będzie się tobie chciało wykonywać tych 12 punktów wieć zamykam topik.

Otrzymaleś już odpowiedzi userów (łącznie z propozycją instlacji odpowiednich skryptów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności