Skocz do zawartości

Mecz Polska USA


Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

mówię to na podstawię tego, że jest chyba najlepszym bramkarzem w Rosji, nie oglądam go, i dla tego wg mnie jest bramkarzem nr 3. Boruc jest od niego lepszy, ale na pewno nie na początku tego roku, oglądam mecze Celticu, oglądam Kuszczaka, oglądam (żadko) Dudka.

Kuszczak nr1!

Rasiak - to dla mnie nie jest napastnik na Reprezentację. Zgadzam się grał nieźle jak na niego. Ale dla mnie lepsi są Żurawski, Frankowski, Smolarek, Niedzielan i Piechna jak będzie w takiej formie jak jesienią. I nie piszczcie, że Piechna jest stary i słaby. Wiek się nie liczy tylko umiejętności, a ma chyba tyle lat co Żurawski, czyli chyba 29 jak się nie myle. Nie liczy się wiek tylko bramki, a Rasiak bramek nie strzela.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to policz sobię liczbę meczy i liczbę minut ile kto spędził na boisku, Piechna zagrał 10 minut i strzelił gola, a rasiak grał 100000 minut i strzelił 6. W dodatku Smolarek, grał na ataku tylko z Ekwadorem.

Jak policzysz już minuty to kolejnośc będzie przeciwna.

A w EL MŚ rał chyba najwięcej a strzelił chybajednego gola, Franek wchodził z ławki i najlepszy strzelec, nie ma czego porównywać ehh.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche nadzieji, paryiotycznej postawy... no co wy .. :-)

prawda jest taka ze mamy druzyne do "du..." i narazie nic nie zapowiada zeby sie to zmienilo... jesli nie zmieni sie ogolne podejscie to pilki w polsce

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze mamy druzyne do "du..." i narazie nic nie zapowiada zeby sie to zmienilo... jesli nie zmieni sie ogolne podejscie to pilki w polsce

troche za ostro. mecz wczoraj im nie wyszedł, ale taka do xxxx nie jest. zobaczcie ile krajów lepszych piłkarsko mecze MŚ obejrzy w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy narazie zbiorowisko zawodnikow. Sa w nich lepsi i gorsi. Narazie to mi w zaden sposob nie wyglada na druzyne. A jeszcze niedawno mi sie wydawalo, ze wlasnie takiej, dobrze grajacej, drzynyny sie doczekalismy. Zaczynaja mnie troche zawodzic. Janas jakby sie nieco zagubil. Cos mi sie wydaje, ze awans moze go przerosnac, podobnie jak Engela.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siejcie paniki, mecz był rozgrywany zimą, większość chłopaków jeszcze nie gra w lidze, więc nie ma co tego wszystkiego porównywać. Jeżeli w maju będzie podobnie, to zaczniemy się martwić, tymczasem uważam, że Janas to świetny fachowiec, wie co robi i na pewno nie da nas skrzywdzić :P

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czują przed nami respekt

Raczej znają wynik ostatniego meczu ich reprezentacji ;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności