Skocz do zawartości

Co zrobić z oszustem


marcin777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Ostatnio co raz częściej spotyka się na forum w dziale copywriting oszustwa, niestety i ja na takie trafiłem, a więc po kolei.

Zakup tekstów wpłata przed i oczywiście tekstów brak, do czasu wpłaty maile odpisywane bardzo szybko, potem zaczeły się tłumaczenia w stylu nie mam teraz tych tekstów, ale jak Pan zakupi jeszcze jakieś to wtedy Panu dośle. Potem pisanie, że teksty wysłał, ale oczywiście ich nie wysłał. Oczywiście podał fałszywe dane do przelewu, więc za bardzo nic nie można było zrobić. No to napisałem z innego maila, że chcę kupić teksty, oczywiście teksty ma jak zwykle odpisywanie natychmiastowe, prośba moja o numer konta, podał to samo konto i znowu wymyślone dane. To napisałem mu, że przelew został zwrócony bo fałszywe dane były podane, po chwili otrzymałe prawdziwe dane, konto założone na jego matkę. Trochę wystarczyło poszukać i nawet numer telefonu do niej znalazłem.Synek dość znany na jednym serwisie finansowym z pożyczkami. Co Panowie i Panie radzicie zrobić teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może zadzwoń do matki i pogadaj o gnojku, zależy co to za rodzinka. Jak patologia to nic nie zrobisz ale jak w miarę normalna rodzinka to powinni tam gnojka wyprostować i się z Tobą rozliczyć. Zależy ile smród ma lat, ale jak konta nie ma to pewnie niewiele. Ale z drugiej strony na matkę wysyła kasę więc może ona wie, że tak robi.

Edit: w razie biedy, powiedz że masz pełną korespondencję, numery jej konta, dane do przelewu, no i gnojek podszywał się pod kogoś innego podając fałszywe dane a na to jest paragraf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jeśli chodzi o branżę copywriting to jest tu na PiO (w ogloszeniach) WIĘKSZOŚĆ niestety partaczy... Albo po zamówieniu urywa się kontakt, albo przekraczają termin (bo coś tam.... i oczywiscie nie ich wina i nawet nie napiszą, że jest opóźnienie) albo gówniane teksty o mące i wodzie.

Tyle dobrego, że płacę dopiero po robocie i tracę w razie czego tylko czas i nerwy.

Polecam z kolei tę Panią - wasp.yite@gmail.com dobrze robi :D i na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłata przed

wszystko w temacie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to gang mamusi... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny [ nierzetelny partner ] wystawił następną aukcję ze sprzedażą gotowych tekstów. Nie kupujcie nic od uzytkownika Marekzz44, ja w lipcu wpłaciłam mu 40 zł i tyle je widziałam, kontakt natychmiast się urwał. Link do jego nowej aukcji jest tu: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/159162-sprzedam-precle-nieruchomosci-gry-kredyty-po-1000-zzs/unread/

Omijać z daleka! szkoda że nie można odpowiadać pod takimi nowo założonymi tematami z ofertami bo a nuż ktoś nie sprawdzi i się natnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wymagajcie podania danych firmowych tak by można było przynajmniej odsiać gimnazjalistów, bo z tego wnioskuję że tacy Was kołują głównie.

Dobry pomysł... Osobiście jestem za zmianą w regulaminie PiO i wprowadzenia obowiązku podawania danych osobistych lub firmowych w profilu - przynajmniej dla osób umieszczających na forum swoje oferty a najlepiej dla wszystkich użytkowników forum.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności