Skocz do zawartości

Co zrobić z oszustem


marcin777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecnie w przypadku firm wymagany jest NIP w ogłoszeniach, w przypadku osób fizycznych ciężko będzie weryfikować czy podane dane są prawdziwe.

Ja polecam znajomego do pisania tekstów: bookmes12@gmail.com

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny [ nierzetelny partner ] wystawił następną aukcję ze sprzedażą gotowych tekstów. Nie kupujcie nic od uzytkownika Marekzz44, ja w lipcu wpłaciłam mu 40 zł i tyle je widziałam, kontakt natychmiast się urwał. Link do jego nowej aukcji jest tu: https://www.forum.opt...000-zzs/unread/

Omijać z daleka! szkoda że nie można odpowiadać pod takimi nowo założonymi tematami z ofertami bo a nuż ktoś nie sprawdzi i się natnie.

Miałem nie ujawniać nicka ale widzę że nie tylko mnie oszukał. Gość oszuka 10 osób i ma 400zł myśląc, że jest bezkarny, jak chcesz mogę Ci numer telefonu podesłać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny [ nierzetelny partner ] wystawił następną aukcję ze sprzedażą gotowych tekstów. Nie kupujcie nic od uzytkownika Marekzz44, ja w lipcu wpłaciłam mu 40 zł i tyle je widziałam, kontakt natychmiast się urwał. Link do jego nowej aukcji jest tu: https://www.forum.opt...000-zzs/unread/

Omijać z daleka! szkoda że nie można odpowiadać pod takimi nowo założonymi tematami z ofertami bo a nuż ktoś nie sprawdzi i się natnie.

Miałem nie ujawniać nicka ale widzę że nie tylko mnie oszukał. Gość oszuka 10 osób i ma 400zł myśląc, że jest bezkarny, jak chcesz mogę Ci numer telefonu podesłać na pw

Dział z oszustami powinien być bardziej widoczny.

Popieram słowa, że osoby z małym stażem na forum mogą być równie wiarygodne (muszę chronić własne interesy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johnymnemo a w ten sposób będzie spamował forum, byle szybciej osiągnąć limit postów... I zacznie się zakładanie gierek forumowych...

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, zaraz zaczną się gry w skojarzenia i odliczanie do miliona... :)

Właśnie ! I potem się wyda kto NIE umie liczyć ! :P

A tak poważnie to dział ogłoszenia NIE jest "poważny"... NIe raz było tu pisane że osoba X została oszukana przez osobę Y a mimo to osoba Y wystawia nowe ogłoszenia... To po prostu jakiś nieśmieszny żart !

PS.

Takie osoby wystawiają ogłoszenia ponieważ czują się bezkarni ! I choć to przykre w większości przypadków właśnie tak jest !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze temat www.forum.optymalizacja.com/topic/130598-uwaga-nierzetelny-uzytkownik/ powinien być przyklejony w dziale ogłoszeń. Trzeba wprowadzić większy limit postów, aby użytkownik mógł się ogłaszać - ktoś będzie spamował to moderatorzy to wyłapią i konto zablokują, a spamerowi się znudzi. Przymus podawania danych osobowych raczej nie ma tutaj racji bytu, bo nigdy nie zweryfikujesz czy ktoś podał poprawne dane.

Ktoś pisał, ze lepiej nie korzystać z ofert nowych użytkowników - oczywiście, ze wybór kogoś kto udziela się na forum dłużej nie jest gwarancją, nie prowadzę także statystyk ale wydaje mi się, że większość [ nierzetelny partner ]ów to nowe konta (zakłada konto, naciąga ile tylko może a jak się konto "wypali" zakłada nowe i zabawa trwa).

I chyba najważniejsze to własna rozwaga. Ktoś się ogłasza, że pisze od kilku lat a konto nowe jest - zero podejrzeń? Najwięcej narzekania jest też na tych, którzy proponują teksty "za pół ceny" - nikogo to nie zastanawia dlaczego ktoś pisze prawie za darmo? Fajna sprawa jest też z gotowymi tekstami w dużych ilościach - ktoś siedział 2 tygodnie i pisał teksty w nadziei, że może uda się sprzedać? Zastanawiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja -> prokurator -> sąd -> na starcie wyrok w trybie nakazowym

po co jakieś kombinacje i pozwy zbiorowe - to nie kradzież (przy kradzieży musi być chyba ponad 200 zł żeby było przestępstwo a nie wykroczenie), kwota nie ma znaczenia (nawet jak to jest 5zł to muszą się ruszyć, a wyroki za kwoty rzędu 30 widziałem na własne oczy), czasami wystarczy 1 wizyta na komisariacie i reszta robi Policja - Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny [ nierzetelny partner ] wystawił następną aukcję ze sprzedażą gotowych tekstów. Nie kupujcie nic od uzytkownika Marekzz44, ja w lipcu wpłaciłam mu 40 zł i tyle je widziałam, kontakt natychmiast się urwał. Link do jego nowej aukcji jest tu: https://www.forum.opt...000-zzs/unread/

Omijać z daleka! szkoda że nie można odpowiadać pod takimi nowo założonymi tematami z ofertami bo a nuż ktoś nie sprawdzi i się natnie.

Dzięki serdeczne za ostrzeżenie, bo ze względu na cenę tych tesktów przecieralam oczy ze zdumienia i chciałam na próbę zaiwnestowćc w jedną paczkę... Tak to 3 dychy w kieszeni :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz numer do matki to dzwoń. Mi jeden koleś wisiał kasę za kaucje, nie odzywal sie miesiac.. no mial czas wedlug umowy.. minelo 30 dni, on sie nadal nie odzywa, ja wykonuje telefon do niego (nie odbiera) -> telefon do matki i na drugi dzien juz wiadomosc i od niego :D

Albo kieruj wniosek do e-sądu i będziesz miał od razu nakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.opt...-tys-zl/unread/

20 postów i oferta na 10k stron za 2 tys? Podejrzane.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności