Skocz do zawartości

Co zrobić z oszustem


marcin777

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne za ostrzeżenie, bo ze względu na cenę tych tesktów przecieralam oczy ze zdumienia i chciałam na próbę zaiwnestowćc w jedną paczkę... Tak to 3 dychy w kieszeni :) Pozdrawiam.

Cieszę się że choć jednej osobie to pomogło.

Mi ten szanowny pan odpisał na nieco bardziej stanowczego maila że 'zapomniał o sprawie i wszystko ureguluje'. Zobaczymy za parę dni, a jak nie to się podejmie inne działania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja kiedyś namierzyłem kolesia poprzez nk , ponieważ nawet nie miał swojego konta tylko dał swojej mamy...

Odnalazłem jego mamę, i zapytałem czy to jego mama, i co powie na to że jej synalek robi wałki w necie i każe wpłacać kasę na konto mamusi....

Wcześniej nie odpisywał przez tydzień, a tu nagle po 30 minutach miałem kasę na koncie z powrotem...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodii ciąg dalszy:

  • piątek -Będą na jutro.
    I tak miałem je posłać, wieć nie wiem o o chodzi.
  • sobota - Zostawiłem teksty na innym komputerze. Prześlę je jutro na pewno
  • niedziela - brak odzywu, dopiero po mailu, że wykonam jutro telefon do mamusi odezwa w poniedziałek rano
  • poniedziałek - Teksty w załączniku.
    Jakby co jestem dostępny dopiero po południu

Otwieram załącznik a tam jeden tekst i ten sam powielony ileś razy

Gry online krótki przegląd

Jeszcze przed epoką komputerów, ba, już od dawien dawna gry były nieodłączną częścią życia ludzkiego pozwalając nam odprężyć się i rywalizować. Nic więc dziwnego, że kiedy tylko komputery przestały służyć tylko i wyłącznie obliczeniom i naukowym sprawom, gry komputerowe zrobiły oszałamiającą karierę. Zresztą dalej jest to jedna z podstawowych funkcji komputera dla przeciętnego człowieka. Z potrzeby rozrywki w jakimkolwiek miejscu powstały gry online, które nie trzeba ani specjalnie długo instalować ani nic w tym stylu. Co prawda pierwsze gry online były rozrywka tylko na kilka czy kilkanaście minut, jednak teraz sprawa się znacznie zmieniła. Gry online SA już dostatecznie rozbudowane by pozwolić nam na kilkugodzinną rozgrywkę, czy nawet jak w niektórych przypadkach i na wiele dni. Prym w tym wiodą gry, dzięki którym możemy się przez Internet zmierzyć z innymi graczami z dowolnego komputera z przeglądarką i flashplayerem. Tak więc jak widać gry online jak i wszystko z zakresu elektroniki poważnie ewoluowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczymy za parę dni, a jak nie to się podejmie inne działania :) "

Tzn.?

Nie, nie wpadnę mu do domu z kijem bejsbolowym;) Myślę, że tutaj telefon do mamusi byłby już wystarczającym straszakiem. A jak facet doprowadzi mnie do ostateczności to trzeba będzie zgłosić oszustwo na policji. Jednorazowy wybryk na 40 zł to jedno, a robienie sobie z czegoś takiego pomysłu na zarobek i zbieranie kasy od kilku ludzi to coś, czym odpowiedni organ się na pewno zainteresuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet po rozwiązaniu problemów z takimi małolatami, mając numery telefonów mamusi dobrze by było zadzwonić i mimo wszystko powiedzieć ze gnojek jest złodziejem i oszustem. Bo Was nie udało się oszukać, a może kogoś innego się uda - wiem, macie w d... czy oszuka kogoś innego ale mimo wszystko, ja tak bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet po rozwiązaniu problemów z takimi małolatami, mając numery telefonów mamusi dobrze by było zadzwonić i mimo wszystko powiedzieć ze gnojek jest złodziejem i oszustem. Bo Was nie udało się oszukać, a może kogoś innego się uda - wiem, macie w d... czy oszuka kogoś innego ale mimo wszystko, ja tak bym zrobił.

NIE, nie wszyscy tak mają... świat jest mały i za parę miesięcy lub lat możesz jednak zostać oszukany paradoksalnie właśnie przez tego " małolata "... lepiej jest zapobiegać niż leczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam, ze 30 asów, którzy prowadząc firmy (obiecywali zaraz umowę o dzieło po pierwszej partii, oczywiście jak najszybciej trzeba zrobić), nie rozliczyli się za teksty, od maja do teraz (przynajmniej dwa meile ;) więcej xxxx nie trułem, więc mój tyłek dalej dziewiczy panie Cordor,

oszukuje zarówno jedna strona, jak i druga, (czyli potencjalny zleceniodawca, ewentualnie pośrednik) ale po co mam tworzyć listę [ nierzetelny partner ]ów, uczę się na własnych błędach

gdy spóźniałem się, prędzej nie informując klienta o tym (nie dłużej niż 24-48, to oddawałem teksty za darmo)

wskażecie oszusta, a ja uważam, że ci co kręcą tutaj wałki, to mają kilka kont, od tylu samo lat, i wciąż rejestrują nowe (zresztą to wcale nie jest trudno dostrzec)

Jakbym ukradł w jego wieku (bo pewnie to młody człowiek) i w ten sposób oszukiwał ludzi, to za moich czasów (dostałbym wpieprz od rodziców, kończąc na kolegach, nikt nie toleruje [ nierzetelny partner ]ów, kończąc na policji, czy pogardzie w szkolę oraz naganą od dyrektora, godzinami społecznymi i innymi konsekwencjami)

Tutaj niestety nic go nie spotka, dlatego oszukują ludzie, na małe kwoty, bo mają tego świadomość ( w przypadku gdy macie wpaść na takiego delikwenta osobiście, nie odgrywajcie bohatera, bo to najgorsze co można zrobić, egzekwować pieniądze, zgrywając gangstera, którym nie byliśmy, nie będziemy, a tylko przez chwilę, chcemy być, )

Tylko policja, potem wyrok, kontakt ewentualnie z rodziną, szkoła, itd (przecież nasra sobie w papierach)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie tu źle zrozumiał, czy to ja źle rozumiem?

Napisałem, że jak macie namiary do matki gnojka, który oszukuje ludzi to ją o tym poinformujcie. Na pewno się ucieszy, że jej kochany synuś kręci wałki i oszukuje ludzi. Ja bym chciał wiedzieć ze mój synek robi takie rzeczy, to bym sobie z nim poważnie porozmawiał. Wiadomo, że dziś dzieci są wychowywane bezstresowo i prawdopodobnie nie każda troskliwa mama się tym przejmie, a raczej pochwali młokosa za przedsiębiorczość ale na to już wpływu nie mamy.

Co do nierzetelnych partnerów, to ryzyko oczywiście istnieje w obie strony dlatego jak korespondujecie z firmą zamawiającą teksty to zbierajcie maile i gromadźcie pełną dokumentację współpracy a na pewno będzie łatwiej odzyskać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności