Skocz do zawartości

Lajki na FB


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kombinuję i nie mogę wykombinować.

Jak to jest z tymi lajkami?

Jak ktoś polubi jakiś nasz post to już jakby "lubi" całe konto? Czy aby polubił konto musi kliknąć lubię to na stronie głównej strony na FB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że dopiero wpisy na tablicy z linkami mają znaczenie.

Dokładnie.

Jednak uściślając, G nie indeksuje zawartości FB, nie ma tam po prostu dostępu.

Zamieszczając linki na tablicach zdobywamy ruch na naszą witrynę. Należy zadbać jednak o cel tych wizyt żeby było jak najmniej odrzuceń.

Mój jeden sklep internetowy korzysta głównie z ruchu z portali społecznościowych.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie linki na FB są redirectami i wygladaja jakos tak facebook.com/l.php?u=https://adresurlstrony.pl czy wczesniej wygladaly inaczej? Czy zatem faktycznie takie linki cos moga dac dla pozycjonowania? Szczerze mowiac FB sie wczesniej nie zajmowalem i nie wiem czy wczesniej byly to linki bezposrednie tylko no follow, czy tak bylo zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jest ale dla Facebook nie dla ciebie twój profil będzie tylko w wyszukiwarkach nq. Google i tego nie trzeba pozycjonować nawet bo w pierwszej dziesiątce jest już twój profil, a to żadna nowość nic się nie zmieniło. A co wklejasz linki do swojej strony na Facebook?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności