Skocz do zawartości

Co to za skrypt?


itps001

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nie wierzycie, że to gotowiec ;d

Takie rozwiązania tylko autorskie i nie tanie ;) Zaplecze też musi być konkretne, parsery do wielu formatów XML z programów dla biur nieruchomości ... Wiele słowników dla cech, nie jest prosto ;)

Napisz może czy potrzebujesz zrobić portal w którym ludzie będą dodawać czy zamierzasz importować ogłoszenia od biur? (tzn żeby biura wysyłały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten przykład to konkretny dopracowany projekt. Szukam czegoś na czym bym mógł wystawiać ogłoszenia o nieruchomościach ewentualnie w może w przyszłości udostępnić możliwość wystawiania innym użytkownikom niestety do tej pory nie znalazłem nic co by mi odpowiadało.

Ten przykład podoba mi się niesamowicie jest naprawdę dopracowany. Niestety nie jestem ogarnięty w tej tematyce dlatego szukam czegoś gotowego. Tak bym mógł zająć się działaniem a nie budową tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności