Skocz do zawartości

Ostrzeżenie! Uwaga na przysyłane pliki w PDF!


Robbieriviera

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga na pliki PDF przysyłane na pocztę jako CV z informacją, że jest to odpowiedź na ogłoszenie zamieszczone na job.pl, to fałszywka z trojanem

Adobe nie załatało Readera i pozostało jeszcze 16 luk, jeżeli coś chcecie pobierać z sieci z obcych źródeł - listy, poradniki w PDF, to lepiej się wstrzymajcie :)

https://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2012/08/google-ostrzega-pomyslcie-o-przesiadce-z-adobe-readera.aspx

to tyle, wracam do roboty, po następnym updacie się odezwe (fixing penguin ;P)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W foxit reader też masz luki, tylko jest zbyt mało popularny aby opłacało się na niego pisać skrypty i niespodzianki.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam proste rozwiązanie, otwieram pocztę, nie czytam tego co mnie nie interesuje (90% wiadomości, jakie CV na job? po co mam otwierać, nie rozumiem, świadomy jestem tego co robię, i gdzie zaznaczam swoje miejsce)

Czytam kilka wiadomości (widzę wizualnie czy odzywa się człowiek, z którym mam coś do załatwienia, czy to kolejna oferta reklamowa)

nie otwieram tego, co może sprawić niespodziankę ( w cuda nie wierzę, tak jak w ciąże przez samozapylenie)

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules jak w firma to tylko Ty i tylko Ty, to się zgodzę, ale jak taki mail pójdzie do sekretariartu, to skąd asystentka ma wiedzieć, czy szef nie nadał ogłoszenia poza jej plecami? Otwiera, infekuje swojego kompa, a łańcuszkowo cały Intranet :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności