Skocz do zawartości

Spór o Assange


MatCreative

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zapewne w ostatnich dniach słyszeliście o założycielu wikileaks który ukrył się w ambasadzie Ekwadoru. Chciałem usłyszeć wasze opinie o tej sytuacji? Ja uważam że jest to bojownik o wolność w internecie który nie boi się pokazać przestępstw popełnianych przez rządy. Oczywiście że jak trafi w ręce USA to grozi mu dożywocie albo kara śmierci więc nie dziwne że ucieka się do takich środków jak zamieszanie w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mają ziomka nadać jako bagaż dyplomatyczny... :) Bo inaczej będzie siedział w tej ambasadzie wiele lat... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he wczoraj mówili że zamierzają wejść do ambasady i go wyciągnąć, ale wtargnięcie do ambasady Ekwadoru będzie równo znaczne z atakiem na ich kraj więc napięta trochę sytuacja. Najlepsze jest to że nie postawiono mu ani w Szwecji ani w USA żadnych zarzutów ale i tak traktują go jak terrorystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jest to bojownik o wolność w internecie który nie boi się pokazać przestępstw popełnianych przez rządy

A ja uważam, że pokazano nic takiego co by było warte uwagi. Z drugiej strony patrząc, społeczeństwa jeszcze nie dorosły na ujawnienie niektórych faktów.

Dla mnie nie ma znaczenia czy Assange będzie siedział czy będzie wolny.

Sprawa nie warta uwagi.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz dla jednych pewnie to co ujawnił jest nic nie znaczące ale dla innych np. dla mnie to bardzo dobrze że ktoś potrafi pokazać prawdziwe oblicze takiego rządu jak USA. Oni to jedna wielka organizacja która myśli że jako mocarstwo jest bezkarna. Zgadzam się że społeczeństwo nie chcę widzieć co się dzieję np. w Iraku jak zabija się nie winnych ludzi. Bardzo dobrze że Ekwador udzielił mu azylu niech sobie nie myślą że wszyscy się ich boją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby miał nie żyć, to już by nie żył, brawo dla Ekwadoru, którzy w tamtym roku, wyśmiali bank światowy, mają dobrego prezydenta, i mają gdzieś tych USA, Anglików i inne biegające za ropą po świecie kraje

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności