Skocz do zawartości

Zbieranie list za pomocą Botnet-ów


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktoś z Was wykorzystuje Botnet-y

Ja... Właśnie przejąłem kontrolę nad twoim kompem... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo ktoś tu ma własny botnet.. Fakt, można wynająć, zlecić usługę na czarnym rynku ale wątpię żeby ktoś z PiO miał stały dostęp do czegoś fajniejszego.. W ogóle wiesz o czym piszesz? Może pojęcia ci się pomyliły..

Nie nie wiem o czym pisze napisałem tak dla jaj.. :sciana:<sarkazm> Oczywiście że nie mam własnego botnetu ale wynajęcie lub zlecenie danej usługi przy użyciu botnet-u to wcale nie jest taki wielki problem....W Polsce zazwyczaj się takich rzeczy nie praktykuje ale za granicą rożnie to bywa...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawa opcja. Nie wiem tylko jak miałoby to wyglądać w praktyce...

Na każdym komputerze zombie musiałbyś zainstalować aplikację do harvestowania (Scrape raczej odpada)... ewentualnie skrypt w php do traktowania kompa jako proxy...hmmm ]:->

Potem tylko wrzucićw SB listę proxy, ustawić limity na 10 000 i harvestowanie 1 miliona adresów zajmowałby kilka chwil :-D

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności