Skocz do zawartości

Za 500 zł to ja sobie informatyka zatrudnię.


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem waszych odpowiedzi na zarzut klienta o treści.(autentyk)

"Co 500 zl miesięcznie za pozycjonowanie w Google. Nie tak dłużej nie będzie. (tu Pan oprzybrał kolor purpury)" i był krzyk

"ZA TYLE KASY TO JA SOBIE INFORMATYKA NA PÓŁ ETATU ZATRUDNIĘ"

za chwilę nieco spokojniej.

"i jeszcze oprócz pozycjonowania mi pare innych rzeczy zrobi."

Ostatecznie po tym jak powiedziałem, że mam w D (oczywiście nieco delikatniej) to co on robi,

że może sobie informatyka zatrudniać i zobaczymy jak długo i czy w ogóle strona znajdzie sie w top10.

Pan ostatecznie zamówił pozycjonowanie w Google i jeszcze Wp :crazy:

Ciekaw jestem waszych reakcji na takie zarzuty i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

swiadomosc tego Pana jest bliska 0. Informatycy nie sa od pozycjonowania

informatycy sa od dzialania systemow/programow/itp

fachowcy od SEO to fachowcy od SEO, niekoniecznie informatycy (choc czasami takze)

PS. Poza tym, jak szkoda mu 500 zl na pozycjonowanie to w ogole lepiej niech zamknie firme i wy* do Niemiec na ogórki, bo pozycjonowanie to tylko narzedzie sluzace zdobywaniu klientow, czyli zarabianiu. W konsekwencji wydatki na pozycjonowanie zarabiaja na siebie w dluzszej perspektywie.

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzieki, ale jak przemówić takiemu facetowi do rozumu i przetłumaczyć , że pozycjonowanie 500 zł za rok 6 fraz w G to żadne pozycjonowanie bo tak sie pozycjonuje tylko egzotyczne frazy, z których są nikłe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przemawiac - szkoda czasu

albo sie jest managerem albo nie jest

jesli koles sprzedaje meble sklepowe na przyklad

i wyda na pozycjonowanie 500 zl miesiecznie

i bedzie mial powiedzmy 10 klientow na meble po 5000 zl to 500 zl zwroci mu sie juz przy jednym kliencie

proste, co?

niestety niektorzy tzw. managerowie tego nie widza - zyskow - i nie umieja sobie policzyc ;-)

zycie - sa lepsi i gorsi

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie psują. Można kupić zegarek na rynku za 15zł, a można w skepie za kilka ładnych tysięcy. Taki jest rynek. Niektórzy nie wiedzą, że o klienta nie walczy się ceną, ich problem - muszą zjeżdżać z 9,99 na 7,77 itd...

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych argumentów bo

1) skoro ktos juz tak powiedział to nagle mu nie uświadomisz. człowiek nie ma wiedzy i wydaje sie byc "mondrzejszy"

2) szkoda czasu. czas to pieniadz. zawraca ci du*e bo mu zal 500zl. myslisz, z enagle go oswiecisz i sypnie kasą?

moze troche brutalne ale nic mnie tak nie wq**** jak rozmowy telefoniczne z których nic nie wynika, w których ktos po drugiej stronie robi pauzy, zastanawia sie, pyta o coś, zaczyna snuc jakies domysły, praktycznie chce wyciagnąc informacje w stylu 'know-how' itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostelem 2 propozycje stalej pracy - nawet nie odpisalem :)

ja bym juz wogole zakonczyl rozmowe z kims takim - niechce to nie :crazy: Albo ktos docenia reklame w internecie i idzie w gore - bo internet to przyszlosc, albo nie docenia i idzie na dno jak Titanic - jego wybor :hi:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny argument intruder. Czy moge go podawać klientom? Cytować czyli bo bardzomi się spodobał Twój przykład. :crazy:

A propo kolesia, o którym pisze na wstępie to zaczął doceniać i już poburkuje w temacie żebym mu powiedział w co jeszcze warto zainwestować, co jeszcze zrobić itd.

Chodzi chyba o to, że sypną mi tym przykładem bo chce wszystko jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci powiem jeszcze na osłodę Nimek taką bajkę jaką usłyszałem od pozycjonera z Polski....

"Zaczął pozycjonować pewnemu Biznesmenowi stronę ,biznesmen był biedny ciągle z zapłatą wszystkim zalegał ,Na pytanie jak się wiedzie co chwila odpowiadał że ma kłopoty że jest recesja .Pojechał Pozycjoner do niego pociągiem patrzy mały wynajęty warsztacik,kantorek obok jako biuro, Daewoo Lanos mała firmemka no cóż wynegocjował 800 na ta frazę mimo iż warta była myśle ok 1200,00pln ucieszył się podpisali i pojechał.

Mijały miesiące gość się uwijał jak ukrop konkurencja pod frazę rosła .

Zadzwonił raz do Tego Prezesa i mówi :

Proszę Pana za 800 coraz trudniej naprawdę coraz cięzej.

Ale Biznesmen znów w płacz że przecież on tyle nie zarabia że to słaba branża itd.

Musi Pan utrzymać top

Twardy pozycjoner pozycjonował dalej strona była w top 2 wręcz.

Minął rok wrecz trudno było utrzymać stronę w top 2 bo się konkurencja zrobiła w kategorii .I za te osiem stów to się kompletnie przestało opłacać.

Pozycjonerowi było głupio więc wskoczył w pociąg i pojechał na miejscu porozmawiać z Panem Biznesmenem bo przez telefon nie wypadało i głupio i ciezka rozmowa.

Pod budynkiem firmy nowe fury już nie 3 pracowników a 30-tu ,Honda Legend Pana Prezesa (wymienił z Daewoo) piętro drugie w budynku wynajete itd.

Po powrocie do swojej rodzinnej miejscowości postanowił zrobić rzecz kryninogenną.

Strona tego Pana Prezesa leżała na jednym z większych hostingów w Polsce .Pech miał Pan Prezes że jednym z pracowników tej firmy był Kolega Naszego Pozycjonera. Pozwolił więc mu u siebie w pracy obejrzeć skrzynkę mailową Pana Prezesa i 3 aliasy biurowe.Pozycjoner z bajeczki wręcz dostał zawału na miejscu.(Zapytania połowa skrzynek zamówienia druga połowa skrzynek)

reszty bajki nie przytoczę choć to dłuuuuga sprawa ..

Czas na morały :crazy:

a)Miekie serce twarda

b)Jaki pieniądz Taki towar

c)Ceń swoją wiedzę i pracę

a tego Prezesa z twojej historii olej

Amen

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ja się nie dziwie komuś nieświadomemu że reaguje zdziwieniem ponieważ 500zł to prawie wypłata w hipermarkecie. Z drugiej strony "biznesmeni" którzy przez 20 lat mieli szczęke na bazarze myślą ze internet to wymysł dzieci które maja ochotę pograć. A tak na marginesie ceny fachowców od SEO są moim zdaniem bardzo duże i jeśli ktoś im (Wam) psuje rynek to tylko Wy sami dając moim zdaniem ogromne ceny, ja rozumiem ze zyski mogą być ogromne ale to już chyba nie Wasz problem bo jeśli tak to umówcie się na procent z zysku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Twoją wypowiedź Kill.

Kolejna ciekawa historia.

Dzięki - dzięki Tobie cenię się coraz bardziej.

lolki - cena taka jaka trudność słowa - do tego pozycjoner musi trząść portkami, że mu G algorytm zmieni i nagle dopływ kasy sie urwie.

Pozycjonowanie to życie w stresie, nigdy nic nie jest na 100% pewne oprócz śmierci i podatków.

Jeśli 500 zl to dużo dla Ciebie lolki to idź licytoać na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sami dając moim zdaniem ogromne ceny, ja rozumiem ze zyski mogą być ogromne ale to już chyba nie Wasz problem bo jeśli tak to umówcie się na procent z zysku itp.

"Na procent" to są programy partnerskie i sieci reklamowe. Taka forma zapłaty mija się z celem i nie masz pewności ile transakcji klient wykona "na lewo".

Praca jest ta sama, za pracę się płaci i pozycjonera raczej średnio interesuje ile klient na tym zarobi.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli klient nie daje godziwej stawki za pozycjonowanie to sam sobie taki biznes jak on otwierasz i sobie pozycjonujesz.

Trochę z tym zachodu, ale w życiu trzeba wszystkiego spróbować.

Ja coraz częściej myślę o takim wyjściu jak słyszę narzekania, że drogo itp.

Po co się użerać samemu taki biznes rozkręcić i samemu zbierać profity.

Wiele firm ma strony za 1000 zł i pozycjonowanie za 500 zł w naprawde oplacalnych branżach zanjdę sobie taką zrobis wypas stronę i wypozycjonuje na top1. I Panowie biznesmeni będa mnie mogli pocałować w du**ę. (celowo biznesmeni z małej a z dużej, niech wiedzą kto tu jest ważniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności