Skocz do zawartości

Za 500 zł to ja sobie informatyka zatrudnię.


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w branży jest dokładnie to samo: "Panie, 100 PLN netto za godzinę pracy? Zwariowałeś Pan? Byle student mi to zrobi w całości za 50 a nie za 300!".

Taka mentalność... Do ludzi nie dociera, że student nie musi płacić zusu, podatków, i wszystkiego tego o czym pisał Erbit...

Nie będę ze swojej strony rozwlekał tematu, bo za bardzo się przy tym denerwuję...

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hellz: zgadam się z tobą co do tego że jedna osoba vs firma nie ma szans. Do niedawna grałem jako jednoosobowa orkiestra i wydawało mi się, że pracuję sam a tu się ani obejrzałem, a jedna osoba siedzi i pisze mi skrypty druga katalogi i notki, a zonę próbuję wkręcić w telefony do klientów. Nie da rady. Po za tym nie uważam, żeby kapitał miał tu decydujące znaczenie - oczywiście jest potrzebny, ale kiedy stać cię na opłacanie fahowców od php, wynajęcie serwerów dedykowanych itp to sukces w branży staje się już pochodną czasu i zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)wiedza 1 miejsce

2)Pieniadze kapitał 2 miejsce a co za tym idzie

3)Ludzie kwalifikowani którzy potem pomoga ci takze w 1 punkcie

to jest całość świeta trojca związek skutkowo przyczynowy

I to wystarcza

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wszyscy przeciwko mnie. Chyba poruszyłem drażliwy temat.

Przecież ja nie napisałem żeby nie płacić za dobra robotę,

chodzi mi tylko że wiele firm zwąchało przyjazną koniunkture i robią to co robią.

Prawdą jest że trzeba utrzymać firmę i rodzinę ale z drugiej strony klienta nie obchodzi

kto ile ma dzieci, interesuje go cena.

Szanuje Waszą wiedzę i to co robicie i dalej powtarzam dobra płaca za dobrą robotę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dotknął czułe miejsce??

17 zalogowanych w 1 temacie i co odświerzenie strony to odpowiedź.

Coś ode mnie. Są firmy które mogą dać i 5 tys./miesiąc i tego nie poczują a są takie którym 500 zł to czasem miesięczny zysk, więc nie dziwcie się reakcji szefa który zapewne zdaje sobie sprawę z roli internetu i który próbuje znaleźć złoty środek.

Tak na marginesie - nie opłaca się dawać nic na łapę studentowi, lepiej dac 5razy więcej ale mieć na to papierek.

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kwalifikowani

a o takich baaardzo trudno

trzeba robić szkółkę niedzielną i samemu delikwenta edukować. czas, czas, czas...

ale jeśli kumaty, nakład pracy przy edukacji zwróci się z nawiązką

najważniejsze: musi mieć wyobraźnię, bezmyślny klikacz nie będzie dobrym pozycjonerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bolesny temat tylko wiesz że nic niewiesz :) bez obrazy

Psy szczekają karawana idzie dalej :(

Kupujcie za 100-wkę już pisałem

Naprawdę kupujcie wszyscy za 100-wkę potem i tak bedziecie musieli zabulić zawodowcom B):D

Ja prywatnie bardzo się cieszę że są takie oferty dzięki nim żyją inni :P

Ps a odpowiadać na takie posty na takim forum trzeba bo nie można klientów wprowadzać w maliny stad poczytny wątek

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wszyscy przeciwko mnie.

eee.. tam..
chodzi mi tylko że wiele firm zwąchało przyjazną koniunkture i robią to co robią.

Masz rację - takich firm, które naciągają jest wiele...

Przychodzi oferta pozycjonowania - opłata jednorazowa za 500 zł (i to poważna firma - OGICOM - taką ofertę przedstawia)... a ja (jako zewnętrzna firma) mając posadę głównego informatyka muszę to opiniować - TO JEST TRAGEDIA, bo musze sie nagadać a i tak g z tego mam (g nie znaczy google a znaczy gó**o!).

... .są takie firmy którym 500 zł to czasem miesięczny zysk, więc nie dziwcie się reakcji szefa...

takim firmom mówię wprost, że to się im poprostu nie opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to najczęściej formy które maja 50 000 zł z inetrnetu krzyczą za co 500zł !!

te które nie zarabiają potrafią czekac przez pół roku.

Rynek jest szeroki - uważam, że tanie oferty bardzo ułatwiają prace profesjonalistom (pisłem to już ze 3 razy :-) ) bo zapychają dziure pomiędzy np.: TOP3 a np: 20 pozycją "niepozycjonowaną" - wtedy kolejny guguś nie może już wypchnąć frazy za 20 000 punktów w linkorze czy zapełnieniem wszytskich katalogów i potrzebuje pomocy :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest że trzeba utrzymać firmę i rodzinę ale z drugiej strony klienta nie obchodzi

kto ile ma dzieci, interesuje go cena.

Ośmielę się nie zgodzić - nie wiem z kim rozmawiasz, ale ważniejszy od ceny jest papierek - czyli faktura.

Aby rynek się toczył musi być wszystko czyte i przejrzyste - nic na czarno - przynajmniej w mojej branży.

Wolę zapłacić 500 zł netto na papierze niż 100 bez.

:P

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bolesny temat tylko wiesz że nic niewiesz :P bez obrazy

Ps a odpowiadać na takie posty na takim forum trzeba bo nie można klientów wprowadzać w maliny stad poczytny wątek

Oki, jestem świerzym użytkownikiem, nic niewiem, a odpowiadać trzeba na taki wątek aby mieć klientów :D bez obrazy

Wolę zapłacić 500 zł netto na papierze niż 100 bez.

oczywiście że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, jestem świerzym użytkownikiem, nic niewiem, a odpowiadać trzeba na taki wątek aby mieć klientów :P bez obrazy

:D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności