Skocz do zawartości

Wordpress


MixKosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się zastanawiam czy nie przesiąść się teraz na bloga i tam tworzyć swoją pasję jaką jest pomaganie innym, obrałem sobie cel pomaganie ludziom co posiadają Samsung Avila i stworzyłem bloga na wordpress.com ale chciałbym tam wstawić reklamę adtaily

Reklamy. Automattic zastrzega sobie prawo do wyświetlania reklam na swoim blogu, chyba że zakupił Ad-darmowe uaktualnienia lub Konto VIP Services.

Jak to rozumieć można zamieszczać czy nie można bo widzę że na nie których blogach są reklamy adtaily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź domenę za złotówkę i hosting za 50zł i po problemie. Jak strona nie będzie rentowna to nie przedłużysz i tyle.

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale teraz szukam darmowych rozwiązań o płatnych myślę ale z drugiej strony to nie jest takie tanie a te za przysłowiową złotówkę to naciągacze tu dają ci za złotówkę a potem płacisz normalnie tak samo jest z hostingiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności