Skocz do zawartości

Wynik w google juz jest, ale nie taki


Kordon

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak się nie chce czytać to można skorzystać z oferty Usera poniżej który pomoże w tej sytuacji :diabelek:

W podpisie jest jego oferta

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=3396

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z linkiem na dole (a raczej hyperlinkiem :) )

Pare dni zajeło mi czytanie i nawet pojawily sie rezultaty w G.

Problem jest nastepujacy.

Na "cudawianki" moja strona wyswietlala sie 3. Byl jakis Title i Description, wszystko spoko.

Tak bylo 2 marca. Pozniej strona spadla na pare dni do pozycji 150 i byla wyswietlana bez niczego, ani

tytulu ani opisu, kompletnie nic, same www, wiec zaczalem dalej zdobywac linki.

6 marca strona znowu pojawila sie na 3 pozycji. Byla w cache'u, byl tytul i opis.

Dzisiaj znowu strona jest bez tytulu i opisu na pozycji 143.

Ktos mnie moze oswicic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mnie moze oswicic??

Jesli to nowa domena to (poszukaj) poczytaj o fresh site bonus.

Generalnie jest tak, że G dość często przywraca stare wyniki - cofa zapisy w DC do jakiegoś poprzedniego stanu. Najczęściej trwa to kilka dni do tygodnia...

"Panikować" :) należy po miesiącu braku zmian od momentu spadku - nie wcześniej. Dla młodej witryny te bujania są bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze wskazowka Erbita poczytalem sobie o fresh site bonus.

Bardzo prawdopodobne, ze to jest to.

Nie jest wcale tak, ze panikuje, tylko chce sie podzielic info z ludzmi, ktorzy maja podobne problemy, gdyz

Twoje komentarze Erbit sa zaskakujaco trafne :D

Staram sie teraz dodawac kilkanascie linkow dziennie i strona pojawia sie i znika.

Do tego rozne DC reaguja na strone.

Byl moment ze bylem nawet na 2 miejscu i teraz spadlem niemal we wszystkich DC.

Troche to dziwne. Ostatnio wpis sie pojawil z zecacheowana strona z grudnia (strona w budowie)

a wtedy w ogole strony nie pozyjonowalem.

Jak na razie jestem cierpliwy i dalej dodaje linki.

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności