Skocz do zawartości

[JAK?] Zrzut całej podstrony w dobrej jakości


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję zrobić zrzut całej podstrony jednego z serwisów ogłoszeniowych (konkretnej oferty) w dobrej jakości. Zna ktoś jakiś dobry soft do tego, bo niczego sensownego odszukać nie mogę?

Od razu mówię - nie chodzi mi o zrzut ekranu tylko zrzut całej podstrony tak, żeby cała stronka była w jednym kawałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej: PrintScreen wklejenie do programu graficznego, przewinięcie strony i kolejny PrintScreen, a następnie połączenie obrazków :P Polecam też specjalne programy do zrzutów ekranowych, takie jak SnagIt, który ma osobną funkcję do zrzutowania długich stron WWW. ;)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info :)

Najprościej: PrintScreen wklejenie do programu graficznego, przewinięcie strony i kolejny PrintScreen, a następnie połączenie obrazków

Tyle to i Ja wiem Sherlock'u :P

Chodzi o to, że zostałem wyh***any na samochodzie, który wczoraj kupiłem dla narzeczonej i potrzebuję zrzut całej podstrony z "Otomoto" w jednym kawałku do zawiadomienia na policję, żeby mi później nikt nie zarzucił w śledztwie, że było coś klejone czy edytowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, generalnie długo by opowiadać. Jednym słowem sprzedający twierdził, że samochód jest w stanie dobrym (wręcz idealnym) a jak dzisiaj rano odstawiłem go do mechanika, żeby zmienił łożysko bo lekko szumiało, to jak się za niego zabrali okazało się, że spód jest tak skorodowany, że nie dadzą rady podnieść samochodu na podnośniku, bo nie ma czego się złapać.

Wszystko było oczywiście ukryte pod warstwą konserwacji, więc wcześniej nie było tego widać. Oprócz tego jakieś partyzanckie spawy i nieudolne próby łatania. Dzwoniłem do sprzedawcy i on ma to gdzieś, więc jutro składam zawiadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tam jak w tym kabarecie co gość przychodzi do komisu i pyta się ilu letni ten Focus. A sprzedawca mu, że kobiet nie pyta się o wiek. Klient, że jak o wiek a ten, że to kiedyś była Corsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie kupuje się samochodów, nawet nówka to może nie być taka całkiem nówka..

tjaaa.. a dzieci zabiera czarna wołga...

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności