Skocz do zawartości

[JAK?] Zrzut całej podstrony w dobrej jakości


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

samochodzik z salonu po dwóch latach gdy go puknął okazało się że już raz był malowany - to gdzie w salonie ??

Oczywiście że tak. To dość popularne zjawisko. Kiedyś oglądałem o tym reportaż i okazało się, że 4/10 samochodów z salonu przeszło naprawy blacharskie. To były głównie uszkodzenia, które pojawiły się w drodze z fabryki do salonu.

Idź do prawnika. Sprzedający odpowiada za ukryte wady samochodu przez 6 miesięcy.

Z tego co słyszałem, to wady ukryte nawet do 12 mc-y ale nie dam za to ręki, bo u mnie okres jest krótki więc nie interesowałem się tym.

Co do prawnika, to już sam sobie poradziłem - coś tam się znam na prawie no i umiem czytać i pytać ;)

Samochód jest u rzeczoznawcy i opinia się pisze a ja na jutro umówiłem się z dochodzeniowcem na komendzie aby złożyć zawiadomienie.

Rzeczoznawca już w rozmowie stwierdził, że wady podwozia były ewidentnie zamaskowane i że w obecnym stanie pojazd stwarza zagrożenie w ruchu drogowym, więc opinia dla mnie jak najbardziej korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece coś w ŁINDOWSA klikamy start i wpisujemy narzędzie wycinanie :) zaznaczamy i zapisuje nam plik. Genialne w swojej prostocie.

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności