Skocz do zawartości

Dzisiejszy HO w sprawie SEO by Karol Dziedzic


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda tylko, że uczestnictwo w takich rzeczach wymaga rejestracji w gównoplusie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oglądać możesz spokojnie na gównotubie ;) No chyba, że masz parcie na szkło ;)

Parcie to ja mam po wczorajszej golonce :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chyba padły tam 2:

- bardzo trudno wyjść dzis z pingwina

- zacząć wszystko od nowa

i może cos tam umkneło, bo było o zdobywaniu mocnych linków i takie tam pitu pitu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyjście z Pingwina - konkretne przypadki wyjścia, co zostało zrobione?"

Wszystko zależy od tego co było przyczyną, może być tak, że wystarczy sama kosmetyka a może być i tak, że trzeba zaczynać wszystko od nowa.

Każdy przypadek niestety trzeba rozpatrywać indywidualnie .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy już powiedzieli jak na pierwszy Hangout wypadło nieźle, kilka ważnych kwestii zostało poruszonych, kilka mniej ważnych i oczywistych. Również "przeszkadzały" mi pewne osoby, nie wnoszące nic do dyskusji, a mówiąc coś do końca nawet nie wiedziały o czym mówią np. "Pan od ubezpieczeń" :D

SEO in Bielsko-Biała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności