Skocz do zawartości

Dzisiejszy HO w sprawie SEO by Karol Dziedzic


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie, ładnie kilka niezłych bredni się trafiło, cieszę się że wiedza "ekspertów" jest na takim poziomie.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Beer, następnym razem do mnie napisz to Ci przegram to na vhs'a. My rozumiemy :)

Ja jestem przyzwyczajony do takich

rus.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rabinek.pl/pierwszy-polski-hangout-seo/#relacja

tu maci ekilka linków do programów o ktorych mowa była plus www.brandle.pl

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość linków jakie padły w dyskusji i komentarzach postarałem się zebrać w jedno i wrzuciłem to na bloga:

https://www.rabinek.pl/pierwszy-polski-hangout-seo/#relacja

Dodałem też kilka zdań jak to wyglądało od środka i na jakie problemy techniczne można się natknąć przy hangoucie.

Ciesze się, że wypadło to nie najgorzej :)

@Zgred, spamujesz szybciej niż ja!

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którym się nie podobało światło, odgłosy, szumienie - to nie było płatne szkolenie za grube tysiące, tylko luźne pogaduchy. Jak ktoś mądry to skorzystał :)

Rozumiem że mało czasu na kilku chłopa żeby każdy sypał przykładami, ale przydało by się ich chociaż trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerdi: każdy ma jakies swoje teorie i sprawdzone "brednie" ;)

Jesli chodzi o przykłądy wyjscia z Pingwina to jak napisał Beer - kwestia co tam tak naprawdę było, ale zgodnie z moją wymianą ostrą zdąn w tej kwestii z Kapitanem - na to potrzeba czasu aby zdiagnozować i wyjść z podziobanej strony (przy okazji ta trzecia strona chyba wyszła z filtra ... mam skoki na pozycjach po 60+ hehe)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zgodnie z moją wymianą ostrą zdań w tej kwestii z Kapitanem

Oj tam... Wcale nie było tak ostro...

mam skoki na pozycjach po 60+ hehe

te +60 to masz w stosunku do jakiego spadku?

Mi jedna strona po pierwszym pingwinie poleciała z okolic top5 na wszystkie frazy -120, -150... Spisałem ją na straty... Ale ostatnio wróciła w okolice top40 na wszystkie frazy... A nic z nią nie robiłem... Zero nowych linków... Zero zmian w kodzie... Co też nie zmienia faktu że strona dalej jest w czarnej ()()...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan: a było to tak ;)

... top50-60 -> top 1-20, toppoza100 -> top 30-40 ... normalnie banana na gębie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toppoza100 -> top 30-40

To podobnie jak u mnie... :)

normalnie banana na gębie

Ja tam cieszył się będę jak wrócą do co najmniej top10... Ale to dobry znak że wracają...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to tematyka gdzie ludzie szukają nawet całe top100 :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności