Skocz do zawartości

Breivik


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Sąd w Oslo uznał, że Andres Behring Breivik jest poczytalny i winny zamachów w Oslo i na wyspie Utoya, w których zginęło 77 osób. Zamachowiec skazany został na maksymalną karę 21 lat więzienia.

Jak powiedziała sędzia Wenche Elizabeth Arntzen, Breivik będzie mógł się ubiegać o wcześniejsze zwolnienie po 10 latach.

Czy to jakiś żart czy co?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

takie maja tam prawo. Kilka dni temu wróciłem z Norwegii i jestem bardzo zdziwiony, że w ogóle ktoś taki jak Breivik w Norwegii zafunkcjonował. Norwedzy są az do przesady mili, pomocni i przede wszystkim ufni. Chyba nikt z nich nie był sobie w stanie wyobrazić, że taki zamach może mieć miejsce.

wywóz gruzu - dla tych co remontują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kraje skandynawskie tak działają i takie mają prawo. Moim zdaniem ten wyrok to splunięcie w twarz rodzinom ofiar. Jeszcze wczoraj mówili że będzie miał dostęp do internet w celi z małymi ograniczeniami no i wogóle życie jak w Madrycie. Może nasze prawo nie jest idealne ale jednak dla najgorszych zbrodni kara dożywocia jest b.dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitanie - czytaj uważnie co piszą.

"To najdłuższy możliwy wyrok więzienia przewidziany norweskim prawem, dlatego kara obejmuje też możliwość przedłużania nieskończoną ilość razy, dopóki Breivik będzie uważany za osobę stanowiącą zagrożenie dla społeczeństwa. W praktyce oznacza to, że najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z więzienia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sting2005 - Ale sędzia dał możliwość też zwolnienia po 10 latach przebywania w kurorcie... Tak jak MatRoyal napisał... To plunięcie w twarz rodzinom ofiar...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę obawiam się naturalnej reakcji 80% najbiedniejszych krajów Europy środkowej i wschodniej - "nic tylko za przykładem jechać do Norwegii i zrobić to co on, uzyska się na etacie 3 specjalnie szkolone przez rok osoby do towarzystwa, szachów i rozmów, służbowego laptopa i warunki mieszkaniowe lepsze niż kiedykolwiek będzie Cię stać, a na dodatek to wszystko na koszt państwa".

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sting2005 - Ale sędzia dał możliwość też zwolnienia po 10 latach przebywania w kurorcie... Tak jak MatRoyal napisał... To plunięcie w twarz rodzinom ofiar...

Cóż, sam uważam, że to sk.... ale takie mają prawo i My tego nie przeskoczymy. Choć wątpię aby kiedykolwiek taki poj... człowiek miał wyjść z więzienia. On ma już tak zryty mózg, że te więzienie mu naprawdę nie pomoże, możemy się tylko modlić, że koledzy z celi pomogą mu w spotkaniu z diabłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nic tylko za przykładem jechać do Norwegii i zrobić to co on, uzyska się na etacie 3 specjalnie szkolone przez rok osoby do towarzystwa, szachów i rozmów, służbowego laptopa i warunki mieszkaniowe lepsze niż kiedykolwiek będzie Cię stać, a na dodatek to wszystko na koszt państwa".

zero stersu, obowiązków, nie trzeba się martwić o rachunki... :) cały swój czas można poświęcić na swoje ulubione zajęcia. Kurde, co ja tutaj jeszcze robię ;)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to się kiedyś chyba i tak skończy ;) Ja sam uważam, że ten pseudosocjalizm i przesadna dobroć branie wszystkich pod opiekę w Skandynawii to kwestia czasu.

W Danii już słyszę, że ludzie głośno zaczynają mówić o tym - rdzenni Duńczycy stają się coraz większymi rasistami. Moim zdaniem tendencja uderzy w kolejne kraje.

Co nie zmienia faktu, że ten cały Breivik jest według mnie kompletnym psychopatą i przynajmniej dożywocie powinno mu stuknąć.

Wykonam dobre teksty za 1,00 zł! Stworzę dobre strony zapleczowe za 25 zł! 10 artykułów x 1500 znaków, dobrany szablon i zdjęcia. Za wszytko płacisz po otrzymaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gość jest psycholem, to nawet dożywocie na Syberii nie zrobi na nim wrażenia.. tacy ludzie nie myślą kategoriami dobra i zła.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności