Skocz do zawartości

Breivik


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Każde państwo tworzy swój model prawa karnego. Zacytuję podręcznik od prawoznawstwa:

(...) kara ma służyć nie tylko sprawiedliwej odpłacie, ale także wychowaniu sprawcy i przystosowaniu go do życia w społeczeństwie (ewolucja prawa karnego od modelu retrybutywnego do modelu socjalizacyjnego) (...)

Każdy ma swoją wizję na temat kar - poza tym chyba każdy system prawny ma swoje plusy i minusy... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Skazany dostanie do dyspozycji laptopa, lecz bez dostępu do sieci."

Ciekawe jak skazani informatycy w Norwegii wytrzymują to psychicznie... :D

HAHHAHA

--------

Te zdjęcia z więźnia to szczerze jak w Polsce dobry hotel.. Ciekawe jak karmią...

Chyba tam biednych ludzi nie ma, w Polsce jak by tak było to bezdomni by mordowali bo lepsze warunki mieli by w pierdlu jak na dworcu..

Wyrok jak już ktoś dobrze napisał: sik prosty na rodziny zamordowanych... Szok...

Mam kumpla co siedzi za kradzierze itp, dostał 7 lat... Nigdy nikogo nie zabił, a Breivik bez przyczyn nazabijał osób, rozpłakał się... mam nadzieje że koledzy z celi a raczej z salonu dojadą go jak trzeba że znowu będzie płakał... OK nie pisze więcej bo za 10 lat przyjedzie do Radomia Breivik

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia z więźnia to szczerze jak w Polsce dobry hotel.. Ciekawe jak karmią...

Tak karmią:

takiej_celi_siedzi_Anders_5876928.jpg

takiej_celi_siedzi_Anders_5876926.jpg

Z tą różnicą, że uczciwy człowiek musi zapłacić, a po zamordowaniu 70-ciu osób (po wyznaniu, że przeprasza że tylko tak mało) podchodzi do półki, bierze co chce i żre przez 21 lat za darmo, a na dodatek wychodzi z olbrzymimi oszczędnościami (w końcu zamierza w pierdlu pisać książki i sprzedawać je w USA, na komputerze z płaskim monitorem, na koszt norweskiego podatnika).

Facet wyjdzie po 10-ciu latach luksusowego utrzymania przez norwerskiego podatnika, po odłożeniu na składany procent pieniędzy ze sprzedaży książek (jakie by nie były - a będą pewnie wychowywać podobnych jemu - dzięki nazwisku zarobi przez to krocie) będzie milionerem. Jak mu się zechce wystartować w wyborach, pewnie go wybiorą na posła (zawsze się znajdzie elektorat, jak we Włoszech dla Cycoliny, czy w Polsce na niektóre "elementy") i uzyska immunitet, oraz - co najistotniejsze - wyjdzie z pierdla jako wygrany i jako GURU dla przyszłych pokoleń fanatycznych morderców. Nie zazdroszczę Norwegom takiej patologii systemu karnego, wręcz motywującej do łamania prawa.

Na koniec optymistycznie: ale za to w polskich więzieniach - sądząc po aktywności niektórych forumowiczów - przynajmniej jest internet. ;-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu popularne były wycieczki "wiezienne" do Skandynawów - delikwent obalał na miejscu flaszkę robił jakąś rozpierduchę kwalifikującą się na pół roku odsiadki i zarabiał jak każdy normalny Skandynaw bo obowiązkiem pierdla było mu zapewnić pracę na takich samych warunkach jak ci na wolności - spanie, wyżywienie, opierunek za darmo zarobek prawie na czysto (czasami trochę kasy tracili w czasie przepustek weekendowych z pierdla) potem z kasą fruuuu do domu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznać ale mam znajomego co pojechał tam na wakacje do kolegi i na dyskotece szukał zaczepki aż znalazł, a ze typ nie z pierwszej łapanki to udało mu sie powalic dwóch gości i jeszcze ich okradł a nastepnie poczekał na policje, dostał 2 latka , nauczył sie jezyka , zdobył umiejętyności zawodowe a po wyjsciu bez problemu dostął prace , jest do dziś a było to 7 lat temu . Okazało się że to zrobił celowo i to własnie po jakimś programie w tv na taki pomysł wpadł.:D

Teraz przyjeżdza do Polski do jednego z dwóch mieszkań na urlopy, a koleś po OHP , to trzeba mieć łeb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiego ... powinna być kara śmierci. Może nie byłoby to przestrogą dla innych wariatów, ale zapłatą. Śmierć za śmierć.

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że do takich sytuacji i odreagowywania dochodzi w wyniku "nadpoprawnosci politycznej" niestety - otwarcie granic łatwość przemieszczania sie doprowadziła do tego, że wraz z normalnymi emigrantami z róznych przyczyn losowych pojawia sie spora liczba nierobów i cwaniaków którzy na tej "nadpoprawnosci" żerują.

Dodatkowo tolerancja dla różnych nienormalnych rzeczy i zjawist zamiast być tolerancja zamienia sie w promocję - ludzie to widzą i słabsze psychicznie oraz durniejsze jednostki reaguja tak jak ten brejwik - agresją

byłoby to przestrogą dla innych wariatów, ale zapłatą. Śmierć za śmierć.

nie wolno w myśl poprawności politycznej, trzeba wychować, zresocjalizować, szczyla nasadzającego kosz na śmieci nauczycielowi trzeba pochwalić i podziękować, że tego nauczyciela nie zglanował (bo przecież mógł, prawda ?)

ale babci za lizaka trzeba do**b***ć 1,5 roku bez zawiasów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Breivik jest przeciwnikiem wielokulturowości to powinni zamknąć go w celi z muzułmanami.

Najlepiej kilkoma dużymi i silnymi. Ciekawe czy dalej byłby takim 'bohaterem'.

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przeciwnikiem wielokulturowości

A jeżeli ktoś jest zwolennikiem zachowania odrębności kulturowej to co ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nastały czasy gdy nauczani jesteśmy tolerować wszystko co do nas napływa. Czy jednak to jest dobre? Nie uważacie, że poprzez takie działanie niszczona jest kultura i zwyczaje wypracowane w Europie przez całe wieki. Jestem z Olsztyna i od momentu otwarcia na UWM kierunku dla obcokrajowców ich obecność jest aż nadto widoczna w mieście. Teraz pozostaje pytanie czy wszystko powinniśmy tolerować?

Oczywiście go nie bronię. Wydaje mi się, że jest poniekąd ofiarą obecnych czasów. Gdzie tolerancja i przyjmowanie w ciemno wszystkich nowinek jest modne, a walka o własną tożsamość kulturę jest często nazywana brakiem tolerancji i uznawana za oszołomstwo.

P.S nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, ale kilka lat temu byłem z żoną w Tunezji gdzie mimo wydawałoby się głupich porad przewodnika żonka wyszła na ulicę z zawieszonym na szyj medalikiem. Kilka razy niby niechcący została potrącona przez tubylców, nie wspominając już o wrogich spojrzeniach tamtejszych mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności