Skocz do zawartości

Breivik


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko szukacie tak beznadziejnego prawa, w Polsce macie nie wiele lepiej. Ostatnie przykłady pokazują jasno i wyraźnie jak nasze prawo kuleje, sprawa Madzi, sprawa Plichty. Ile było przypadków wyroków, gdzie za zabicie człowieka ktoś dostał 2 lata, bo niby były okoliczności łagodzące, a ktoś inny za to, że głodził konia dostał 5 lat. Zabicie pieszego na przejściu 2 lata w zawiasach? Oszustwo podatkowe ponad 2 lata bez zawiasów. I powiedzcie mi, gdzie w tym sens, a gdzie logika?

Dodatkowo człowiek nie może prosić o eutanazje, nie może decydować o własnym ciele, kurde w takim razie czyje jest ciało jak nie człowieka. To ma być prawo? Panowie to jest delikatnie mówiąc żart! Teraz dzięki dobremu orzeczeniu od psychologa, od znajomego biegłego można wyjść na wolność za praktycznie każdo przewinienie. Więc nie narzekajcie na prawa w innych krajach, bo póki u Nas nie będzie ładu to tak naprawdę nie mamy prawa do oceniania innych.

Teraz pozostaje pytanie czy wszystko powinniśmy tolerować?

Problem jest taki, że w naszym kraju wiele rzeczy się nie toleruje i nie mówię o tych, które napływają z zewnątrz. Popatrzcie na Młodzież Wszechpolską, mi jako Polakowi wstyd jest za nich, za to, że działają i to legalnie. Przypomnijcie sobie co szerzył Giertych i jak skończył szybko swoją karierę. Nie bronię tu broń boże PO, ale jakby PiS doszedł do władzy to ja wyjeżdżam stąd. Bo pewnie w innym przypadku poszedłbym siedzieć za likwidacje drugiego z bliźniąt.

Wbrew temu co teraz napisałem szanuje poglądy innych, ale nie lubię jak mi się je wciska na siłę.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecnie nastały czasy gdy nauczani jesteśmy tolerować wszystko co do nas napływa. Czy jednak to jest dobre? Nie uważacie, że poprzez takie działanie niszczona jest kultura i zwyczaje wypracowane w Europie przez całe wieki. Jestem z Olsztyna i od momentu otwarcia na UWM kierunku dla obcokrajowców ich obecność jest aż nadto widoczna w mieście. Teraz pozostaje pytanie czy wszystko powinniśmy tolerować?

Aż przykro tego czytać co piszesz.

Właśnie w naszym społeczeństwie nie ma tolerancji dla odmienności różnych. Widząc np. na ulicy osobę o innym kolorze skóry oglądamy się za nim. Nie tolerujemy tego, że kolega ma inne poglądy od naszych, wreszcie nie tolerujemy innych wyznań religijnych.

Musimy się tego uczyć a nie być nauczani.

Co do Brevika, to w każdym społeczeństwie nawet najlepiej ułożonym znajdzie się czarna owca.

Brevika powinno się odizolować od społeczeństwa a NIE ZABIJAĆ, jak to co niektórzy pisali.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brevika powinno się odizolować od społeczeństwa a NIE ZABIJAĆ, jak to co niektórzy pisali.

Zabicie to przysługa, ja bym po prostu pozwolił każdej rodzinie, z której pochodziły ofiary dostać go na tydzień, móc zrobić piękne nacięcie, ale nie aby się wykrwawił, ale aby czuł jak posypuje je solą.

Pomyślał ktoś o rodzinach ofiar? Jeśli zginęłaby moja żona, albo dziecko w tym zamachu to chętnie nie patrząc na skutki patroszyłbym go powoli, tygodniami, aby czuł, że umiera.

P.S: Widzieliście cele jaką dostanie? Ma nawet z tego co mi się obiło do uszy dostęp do neta. Bardziej mi to wyglądało jak pokój w hotelu bez gwiazdkowym aniżeli cele.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś jest zwolennikiem zachowania odrębności kulturowej to co ?

Breivik nie siedzi za bycie zwolennikiem zachowania odrębności kulturowej.

W państwie prawa przestrzega się prawa, a nie strzela do ludzi.

Zawsze można wprowadzić wizy, deportacje, zmiany w prawie zapobiegające nadużyciom przez imigrantów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock

Ale czy nasze społeczeństwo musi być tolerancyjne? Skoro inne narodowości nie są to czy my musimy? Czy słowo tolerancja ma tylko pozytywne strony? Dla mnie niekoniecznie. Napływ obcych kultur ma także ujemne oddziaływanie. Tak jak pisałem wcześniej słowo tolerancja ma u tylko pozytywny dogłos ale dla mnie niekoniecznie. Zobaczcie na przykład co działo się we Francji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na przykład co działo się we Francji...

Tylko określ o co dokładnie Ci chodzi? Według Ciebie wszyscy w Polsce powinni być katolikami? Polska nie zawsze była katolicka.

Według Ciebie to nie powinno być w Polsce Walentynek, Dnia Kobiet, Święta Pracy, kurcze czekaj Boże Narodzenie i Wielkanoc też nie zawsze było w Polsce.

Dlaczego nie ma święta kupały, tylko zostało wessane przez Kościół? Wiesz ile jest od dawien dawna przykładów przejęcia w Polsce obcych zachowań, świąt. Samo chrześcijaństwo też zapożyczyliśmy.

Co jest wg. Ciebie Polską kulturą? Większość to zapożyczenia, z reszty już mało zostało. Społeczeństwo ewoluuje, a Ty chcesz to zatrzymać?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Francję, to miałem na myśli chociażby zamieszki wywołane przez imigrantów.

Walentynki, Dzień Kobiet, Święto Pracy, a nawet Boże Narodzenie i Wielkanoc to wszystkie święta możesz obchodzić albo i nie, zrobi się gorzej jak ta tolerancja doprowadzi do tego, że będziesz musiał się modlić 6 razy dziennie. Uważam, że dalsze takie postępowanie doprowadzi do tego, że niejako tolerancja zje swój własny ogon, jeśli tak można powiedzieć.

Nie tolerujemy tego, że kolega ma inne poglądy od naszych, - a co w tym złego? Gdybyśmy mieli wszyscy takie same poglądy nie byłoby tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności