Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to poszła petarda od kogoś :

"WItam Na co dzień zajmuje się profesjonalną wycinką drzew w lesie, aczkolwiek ostatnio szwagier mnie przekonał do tego Interneta i powoli przenoszę swój fach do Neta, wycinam wszystko co się da - konkretne posty, tematy a nawet całe fora.Korzystam z profesjonalnego sprzętu SZTIL, tankuje je wysokooktanowym paliwem ze stacji BP. Proszę o informację czy wycięte posty z fora internetowego mamy zwieźć na opał do Pana domu, czy do tartaku na sprzedaż. Jeżeli bardzo by Pan chciał mogę Pana też wypozycjonować (żonę pozycjonuję już 28 lat - 5tka dzieci, przelotnie kochanki przy drogach w lasach jak jestem na wycince). Zapraszam do współpracy"

Ja pierd**** maj hiroł :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie oferię https://oferia.pl/zle...onowanie-strony i oto co znalazłem. A oto on:

https://www.facebook.com/fanradia

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to tego maślaczka mam się bać... czy co?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopczyk nie zdaje sobie sprawy z jednej rzeczy: to co robi w tej chwili odbije mu sie w przyszlosci. Bo kiedys skonczy sie eldorado i jak za te przekrety nie pojdzie siedziec, to ma wilczy bilet w kazdej pracy, bo jam mi sie wydaje, pracodawcy sprawdzaja teraz fb, nk w google wpisza sobie nazwisko, a tu co? Synek jest z bielska bialej. Jade do niego w tym tygodniu porozmawiac nie wiem, z rodzicami, z kimkolwiek. Mam nadzieje ze bedzie tam ktos rozsadny. Jezeli ktos jest tutaj z naciagnietych a mam zapytac o jego pieniadze, to dajcie znac na pv. Bo musze miec jakakolwiek podstawe. Osobiscie konsultowalem to z prawnikami i jest to ewidentne wyludzenie. Jezeli prokurator nie zajmie sie ta sprawa, bo jest to dosyc niska kwota, to mam przygotowany pozew z powodztwa cywilnego, ktory takze mu przedstawie. Bo facet przez swoj przekret narazil moja firme na straty rzedu kilkudziesieciu tysiecy. Gdybym mial sprawne pozycjonowanie to bym zarobil duzo. Tak jak mowie, w poniedzialek zdam wam relacje, jak bylo :-):-

A tak w kwesti zartu;

"ja byc z prokuratura w bielsku, ja miec pozew, wy oczrniac ta firme i lepiej zaprzestac, bo ja zlozyc pozew i maczuga na leb :D nie wiem cxy smieszne, al tek mi sie ulozylo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maślaczek, nie maślaczek ale zapominacie się z deka Panowie.. zwłaszcza Ty blake - pamiętaj, że istnieje w polskim prawie coś takiego jak ochrona wizerunku..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na mily wieczor:

Odpowiedz na moje pytanie odnosnue zwrotu kasy i informacja o mojej wizycie;

"Dostanie Pan pieniądze ale Prosze nie robić takich jazd bo nie dostanie Pan nic wlasnie przez takie gadania atak dostałby pan i z procentem...."

Do prawniczka juz profilaktycznie, zebym nie byl zmonitorowany

To jest moj mail firmowy wiec go moge nawet wywiesic na tablicy ogloszen w kosciele :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maślaczek, nie maślaczek ale zapominacie się z deka Panowie.. zwłaszcza Ty blake - pamiętaj, że istnieje w polskim prawie coś takiego jak ochrona wizerunku..

W takim razie podaje źródło fotografii, którą autor sam, dobrowolnie udostępnił w sieci: https://www.facebook.com/fanradia

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa :)

PS. Chłopak ma też szerokie zainteresowania i fajnej muzy słucha :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial sprawne pozycjonowanie to bym zarobil duzo.

A ja jak bym był piękny, młody i bogaty to ...... :hahaha:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa

Co nie znaczy, że możesz je rozpowszechniać bez zgody autora i przede wszystkim osoby na nim przedstawionej.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na linka, kto chce to zobaczy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności