Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie pójdę do sądu po 125 zł

i właśnie na takich jak Ty zarabia się najwięcej..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście, że nie pójdę do sądu po 125 zł

i właśnie na takich jak Ty zarabia się najwięcej..

Przecież pojechał do niego do domu po te 125zł to raczej mu zależy... to, że rodzinka jest jaka jest to już inna historia . Jakby to było 250zł to mógłby myśleć nad sądami, a tak to zawsze można pomóc wypromować się młodemu pozycjonerowi by zajmował top10 skoro chce być celebrytą :)

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było 250zł to mógłby myśleć nad sądami

przy wyłudzeniu nawet 0.01 PLNa można iść do sądu.

w dodatku przeklina!!

przyganiał kocioł garnkowi.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś czas temu przysłuchuje się temu co piszą na tym forum i dochodzę do wniosku, że zebrali się tu ludzie, którzy mają problemy ze sobą i z zarabianiem pieniędzy.... Jestem klientem Łukasza Pyki The Best Position i współpracuję z tą firmą już dwa lata.....Moja domena to wygląddziecka.pl pod słowem wygląd dziecka i w ciągu meisiąca Pan Łukasz Pyka uzyskał TOP 3 więc naprawdę żal mi tu piszących..... Pan Łukasz z tego co wiem jest w wielu kregach szanwoanym człowiekiem i lubianym co najwazniejsze......Wiem bo wiele razy maiłęm z nim i jego Rodziną okazję rozmawiać.....A nei jaki Pan pseudo fotograf.... Dariusz Rasiński opisujący jego Rodziców..... na forum czego nie można publicznie robić tylko sam siebie wkopuję do piasku, dlatego że wiele firm chciało już narobić syfu firmie i co się okazało później że tamtych firm już nie ma..... z prostego powodu gdyz w internecie można wszystko...Więc panowie weźcie się do roboty i zacznijcie pracować albo idźcie do dyskoteki......bo nawet zrobić ludzi w bambuko jest sztuka.... a taki pan jak Dariusz Rasiński jak by miał duzo pracy nie pisał postów, które gdy się czyta ma sie wrażenie że pisze to osoba, która ma problemy sama ze sobą to tak jak by Pan Łukasz Pyka pisał o Życiu Erotycznym na łamach gazet pana D... R.... ..... a z tego co wiem z wyksztacenia jestd ziennikarzem:):)w tym tygodniu się obronił także z reklamy w mediach więc Darujcie sobie bo on ma tyle kasy że może was wszystkich ośmieszyć w TVN......i to nie jest żart....

Pozdrawiam weźcie się do pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nikt nie musi zbierać na ZUS proste nie wiem skąd takie brednie...... Pan rafał Kliś jak i pan dariusz Rasinski niech uważają bo za chwilę mogą stracićpotencjalnych klientów.....

ipo takich teksach stracą....wszystkod ziała w dwie strony:) :)

człowiek z klasą gdy nie wyjdzie robota dostanie i z procentem a pajac powinien szukać nowego biznesu proste.....jak przeklina i tylko straszy....

Już nie jesteś prawnikiem Łukasz ;) Coś nie pykło i towarzystwo się nie nabrało.

Panowie, jakiś czas temu przysłuchuje się temu co piszą na tym forum i dochodzę do wniosku, że zebrali się tu ludzie, którzy mają problemy ze sobą i z zarabianiem pieniędzy.... Jestem klientem Łukasza Pyki The Best Position i współpracuję z tą firmą już dwa lata.....Moja domena to wygląddziecka.pl pod słowem wygląd dziecka i w ciągu...

Łukasz teraz jesteś właścicielem strony którą niby wypozycjonowałeś samą opty ? Czy jest z nami psychiatra ?

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś czas temu przysłuchuje się temu co piszą na tym forum i dochodzę do wniosku, że zebrali się tu ludzie, którzy mają problemy ze sobą i z zarabianiem pieniędzy

no...

.... Jestem klientem Łukasza Pyki The Best Position i współpracuję z tą firmą już dwa lata

stanowczo za długo

.....Moja domena to wygląddziecka.pl pod słowem wygląd dziecka i w ciągu meisiąca Pan Łukasz Pyka uzyskał TOP 3 więc naprawdę żal mi tu piszących.....

Jako seo amator hobbysta działający od współpracujący ze sobą od wielu lat wypozycjonowałem swoje strony na hasło ZGRED do top5 - jestem kurfa MISZCZEM świata...

i zajęło mi to 5 minut !

Pan Łukasz z tego co wiem jest w wielu kregach szanwoanym człowiekiem i lubianym co najwazniejsze......Wiem bo wiele razy maiłęm z nim i jego Rodziną okazję rozmawiać.....A nei jaki Pan pseudo fotograf.... Dariusz Rasiński opisujący jego Rodziców

pomówienie za pomocą środków elektronicznego przekazu - czy to aby nie jest ścigane z KK 212 ?

..... na forum czego nie można publicznie robić tylko sam siebie wkopuję do piasku, dlatego że wiele firm chciało już narobić syfu firmie i co się okazało później że tamtych firm już nie ma.....

sam sobie zrobił pościel to tera zma się w czym wysypiać

z prostego powodu gdyz w internecie można wszystko...

nieprawda.

Darujcie sobie bo on ma tyle kasy że może was wszystkich ośmieszyć w TVN......i to nie jest żart....

Pozdrawiam weźcie się do pracy....

dziecciaku - zainwestuj w tiktaki bo ci jedzie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś czas temu przysłuchuje się temu co piszą na tym forum i dochodzę do wniosku, że zebrali się tu ludzie, którzy mają problemy ze sobą i z zarabianiem pieniędzy.... Jestem klientem Łukasza Pyki The Best Position i współpracuję z tą firmą już dwa lata.....Moja domena to wygląddziecka.pl pod słowem wygląd dziecka i w ciągu meisiąca Pan Łukasz Pyka uzyskał TOP 3 więc naprawdę żal mi tu piszących..... Pan Łukasz z tego co wiem jest w wielu kregach szanwoanym człowiekiem i lubianym co najwazniejsze......Wiem bo wiele razy maiłęm z nim i jego Rodziną okazję rozmawiać.....A nei jaki Pan pseudo fotograf.... Dariusz Rasiński opisujący jego Rodziców..... na forum czego nie można publicznie robić tylko sam siebie wkopuję do piasku, dlatego że wiele firm chciało już narobić syfu firmie i co się okazało później że tamtych firm już nie ma..... z prostego powodu gdyz w internecie można wszystko...Więc panowie weźcie się do roboty i zacznijcie pracować albo idźcie do dyskoteki......bo nawet zrobić ludzi w bambuko jest sztuka.... a taki pan jak Dariusz Rasiński jak by miał duzo pracy nie pisał postów, które gdy się czyta ma sie wrażenie że pisze to osoba, która ma problemy sama ze sobą to tak jak by Pan Łukasz Pyka pisał o Życiu Erotycznym na łamach gazet pana Dariusza Rsińskiego..... a z tego co wiem z wyksztacenia jestd ziennikarzem:):)w tym tygodniu się obronił także z reklamy w mediach więc Darujcie sobie bo on ma tyle kasy że może was wszystkich ośmieszyć w TVN......i to nie jest żart....

Pozdrawiam weźcie się do pracy....

Dlaczego na tym forum coraz większe debile sie rejestrują.

Co tu sie k.... dzieje.

Przecież ten idiota Pyka zakłada konta na potęgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś czas temu przysłuchuje się temu co piszą na tym forum i dochodzę do wniosku, że zebrali się tu ludzie, którzy mają problemy ze sobą i z zarabianiem pieniędzy.... Jestem klientem Łukasza Pyki The Best Position i współpracuję z tą firmą już dwa lata.....Moja domena to wygląddziecka.pl pod słowem wygląd dziecka i w ciągu meisiąca Pan Łukasz Pyka uzyskał TOP 3 więc naprawdę żal mi tu piszących..... Pan Łukasz z tego co wiem jest w wielu kregach szanwoanym człowiekiem i lubianym co najwazniejsze......Wiem bo wiele razy maiłęm z nim i jego Rodziną okazję rozmawiać.....A nei jaki Pan pseudo fotograf.... Dariusz Rasiński opisujący jego Rodziców..... na forum czego nie można publicznie robić tylko sam siebie wkopuję do piasku, dlatego że wiele firm chciało już narobić syfu firmie i co się okazało później że tamtych firm już nie ma..... z prostego powodu gdyz w internecie można wszystko...Więc panowie weźcie się do roboty i zacznijcie pracować albo idźcie do dyskoteki......bo nawet zrobić ludzi w bambuko jest sztuka.... a taki pan jak Dariusz Rasiński jak by miał duzo pracy nie pisał postów, które gdy się czyta ma sie wrażenie że pisze to osoba, która ma problemy sama ze sobą to tak jak by Pan Łukasz Pyka pisał o Życiu Erotycznym na łamach gazet pana Dariusza Rsińskiego..... a z tego co wiem z wyksztacenia jestd ziennikarzem:):)w tym tygodniu się obronił także z reklamy w mediach więc Darujcie sobie bo on ma tyle kasy że może was wszystkich ośmieszyć w TVN......i to nie jest żart....

Pozdrawiam weźcie się do pracy....

Dlaczego na tym forum coraz większe debile sie rejestrują.

Co tu sie k.... dzieje.

Te X profili które masz na myśli, założyła jedna i ta sama, błyskotliwa osoba :)

edit: no właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności