Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię go, ciekawsze czy pan Dariusz o tym wie (bo z tego co mi się wydaje) taka informacja z ust pana Łukasza, to bardzo poważny zarzut, no i druga sprawa, jak pan pisał o tych jego doświadczeniach erotycznych, na podstawie swoich? "ŻAL!!!!"

Rozwiąż rebus ;)

koles55 + diadem22= "On the best pozycjone " (plus dodaj kolejne nicki ;)

aaa po czym poznać że to kolejne konto pana Łukasza (wielokropek, choć to i ja stosuje w luźnej gadce na PiO, oraz słowo "żal" ehehehehe

co mnie tak życie erotyczne jakiegoś Darka, myślisz, że nie wiemy jak bawi się Darek?

https://www.youtube.com/watch?v=mitbs7heRPw

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chłopie - koles55, diadem22, itd... bądź facetem, zarejestruj się, opisz spokojnie sytuację, bez polotu Braci Grimm, szczerze, jeżeli rzeczywiście nawaliłeś - oddaj pieniądze i prowadź firmę dalej. Pogrążasz się coraz bardziej z każdym nowym fikcyjnym kontem, w czym Ci to pomoże?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku, on na prawdę powinien się do lekarza udać o ile wcześniej go na dołek nie zgarną.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jaki Pan Pyka się wpływowy zrobił. Hohoho

A jeszcze niedawno do mnie pisał:

2012.09.12, 09:53

Spoko jak tylko będe miał pewnei przed 20-tym 200 złotych na koncie puszcze panu przelew

ale Proszę zamknąć ten temat i by nie wyskakiwało po the best position nierzetelny partner.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie dam kumplowi

nie dawaj bo mama i tata dadzą po pupie jak dasz i bedziesz dwa razy stratny ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i neta odłączą ;)

I to by chyba było najmądrzejsze rozwiązanie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierzetelny partner, ale Rzetelną Firmę sobie zrobił :)

https://wizytowka.rz...banner=DRUH6Y8G

bo jedynym kryterium tego żeby to dostać jest że nie ma cię w rejestrach BIK -> czyli można być ostatnim gnojem a i tak dostanie się "certyfikat" :)

e:/ z resztą cały ten post świadczy o tym na ile te "certyfikaty" są zgodne z rzeczywistością, jak są sprawdzani certyfikowani i ile są naprawdę warte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko jakaś opłata miesięczna:)

a i owszem i to słono :) a najbardziej mnie rozbawiło to -> https://rzetelnafirma...ks-etyczny.html jak widać nasz omawiany "przedsiębiorca" ma wszystko zgodne z tym kodeksem :D

innymi słowy wniósł opłatę i ma znaczek z linkiem zwrotnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno w to uwierzyć, że ta sprawa takiego rozgłosu nabrała...

Ten człowiek powinien zadbać o poprawę stanu psychicznego bo to co tutaj widzę, to woła o pomstę do nieba...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby forum powinno zostać wykasowane? Niech ludzie wiedzą, że nie warto mieć z wami do czynienia. Wulgarność wulgarnością, ale ci ludzie stracili przez was pieniądze i czas, więc nie ma co się dziwić. Jakbyście od początku byli fair to temat by nie powstał, teraz pijcie piwo, którego nawarzyliście.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności