Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

DFAG o Pan inżynier te jedna z moich ulubionych postaci na PIO, o nim można książki pisać, poczytaj jego posty na PIO to zrozumiesz, on jest moderatorem na forum Addera ( przynajmniej wcześniej do tego się przyznawał) ale jak widać gotowy depozycjonować PIO za marne 500 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wow, ten temat jeszcze się ciągnie! Ładnie ! :-D

Ten cały pan P. wgl mnie jest człowiekiem chorym umysłowo... a tutaj jest z niego "niezła beka"...

Zamiast do prawnika to sprawa powinna iść do jakiegoś dobrego psychiatryka - bo koleś żyje w totalnie innym świecie. :P

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając, ten wątek podszedłem do niego z dużym dystansem, bo nie chce wyrabiać sobie opinii o żadnej ze stron, póżniej znalazłem ogłoszenie na oferii i się zgłosiłem z ciekawości, żeby się dowiedzieć o jakie forum chodzi. W chwili, gdy odmówiłem przyjęcia zlecenia otrzymałem maila o treści

Acha bo forum o Pozycjonowaniu zenada!!!!!!!!!!!! Polska po prostu

Cóż osobiście uważam, że gdyby ten Pan dogadał się z tymi osobami i przestał dorzucać do pieca swoje wypowiedzi na tym forum to już dawno by było po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki człowiek, który nigdy - choćby go żelazem przypalali i kąpali w kwasie solnym - nie przyzna się do błędu, oszustwa czy w ogóle czegokolwiek, nie przeprosi, nie pozałatwia spraw, tylko dalej będzie szedł w zaparte, szukając w międzyczasie kolejnych naiwniaków do wyruchania. Właściwie pod pewnymi względami wypełnia definicję psychopaty - winę widzi wszędzie (w tym przypadku "szkalowanie pszes órzydgofnigóf pe i o!!!111jedenjedenjeden"), tylko nie u siebie, do tego straszy jakimiś konsekwencjami prawnymi i pisze z kont alter ego, podając się za prawnika. On jest "miszcz", a reszta to gó**o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DFAG o Pan inżynier te jedna z moich ulubionych postaci na PIO, o nim można książki pisać, poczytaj jego posty na PIO to zrozumiesz, on jest moderatorem na forum Addera ( przynajmniej wcześniej do tego się przyznawał) ale jak widać gotowy depozycjonować PIO za marne 500 zł :D

Czy może korzystałeś kiedyś z jego usług ? Tak się właśnie składa,że zamierzam zlecić kilka zmian w wordpress i właśnie on się zgłosił. W sumie drogi nie jest, ale chce się podjąć zlecenia za 1000 zł ,a wiadomo nikt kasy w błoto nie lubi wywalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan inżynier te jedna z moich ulubionych postaci na PIO, o nim można książki pisać

Ja też śledzę twórczość Tomcia inżyniera, niezły jest. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki człowiek, który nigdy - choćby go żelazem przypalali i kąpali w kwasie solnym - nie przyzna się do błędu, oszustwa czy w ogóle czegokolwiek, nie przeprosi, nie pozałatwia spraw, tylko dalej będzie szedł w zaparte, szukając w międzyczasie kolejnych naiwniaków do wyruchania. [...]

Mnie to w ogóle nie dziwi, mamy dużo przykładów z polityki i biznesu, że w Polsce najlepiej postępować właśnie w taki cwaniaczkowaty sposób. Iść w zaparte, "wywracać kota ogonem" polać to jeszcze socjotechniczno-NLPowskim sosem i jest git. Tylko "niestety" bohater tego wątku nie jest w tym wystarczająco biegły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest w tym wystarczająco biegły.

On w niczym nie jest biegły ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wysłałem Ł.Pyka z the best position ostatniego maila zadzwoniła jego mama; nie wiem skąd wie o moich mailach, ale kobieta zaczęła mnie przepraszać i błagać żebym nie zakładał mu sprawy bo jego też ktoś ostatnio oszukał (więc niby młody Pyka jest wytłumaczony ze swoich oszustw, a z kolei ja mogę też kogoś oszukać, rozumując tym torem), że ma problemy ze zdrowiem (w to wierzę - wystarczy z nim porozmawiać).

Jednak życie dorosłe to nie gra w eurobiznes, jak ja go nie nauczę porządku, to kto ? Dalej będzie kradł - a ma dopiero 25 lat.

Cieszę się też, że firma, od której Pyka brał adwordsy zerwała z nim współpracę - teraz będzie mu brakować karty przetargowej do naciągania ludzi, bo nie będzie miał bezpłatnych adwordsów.

A Pyce niech łatwiej przyjdzie zmiana nazwiska i adresu niż usunięcie tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma zdrowie do rozmowy? głos miał zmieniony? czy nie jestem świadomy tego co robi? skoro założył DG, a nie firmę dla ludzi, z "problemami zdrowotnymi" to tutaj nie ma wytłumaczenia

Kiedyś w średniowieczu każdemu złodziejowi obcinali ręce ( a oszusta, obiecującego "gruszki na wierzbie" czekał stryczek, zwłaszcza gdy brał za to odpowiednie pieniądze), dziś głaszcze się ich po głowach, mówią by tego nie robili, ewentualnie otrzymają kary, niemal śmieszne w stosunku do czynu, bez sensu, żadnych konsekwencji?

Ja na jego miejscu, to wykonałbym ceremonialne "Seppuku" po przeproszeniu wszystkich, z prostego powodu, jak matka może tłumaczyć 25 letniego chłopa, prowadzącego swój biznes!!!!

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kobiety, a czarownice, a dziś zabójczynie własnych dzieci żyją albo na wolności, albo na koszt państwa, pod taką sam bym ogień podłożył

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności