Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale gada od rzeczy

Dobrze że nie do... :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ten użytkownik był zatrudniony w jednej Agencji SEO, nie zwolnili się sam :D, Dam podpowiedz jest to jedna z najdłużej działających Agencji SEO na rynku w PL :D Z opowieści właściciela cale biuro miało niezły ubaw czytając ten temat na głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę od Pana Pyki. Zwróćcie uwagę na ten język pełen ekspresji. :D

wczoraj, 18:24

Witamy. jestem pracownikiem Pana Łukasza Pyki. Dostałem wiadomość do przekazania:

Jeśli forum nei zniknie po wpisaniu The Best Position nei dostanie pan ani złotówki! !!!! !!!!

Czekamy na wymazanie forum po wpisaniu The Best Position! !!!! !!!!

wczoraj, 18:26

Nie oddamy pieniędzy komuś kto roi nam koło xxxx! !!!! !!!!

czekamy na wymazanie i brak wpisów na forum! !!!! !!!!

xxx=d.u.p.y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem ten temat czytać jakoś przy 3 stronie, bo myślałem, że to jeden z tych tematów, gdzie wina jest po srodku. Po przeczytaniu ostatnich trzech stron stwierdzam, że byłem w błędzie. Takiego komiksu dawno już nie czytałem, a jeszcze został mi środek :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze został mi środek

Środek najlepszy :D Prawie jak The Best Center!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w średniowieczu palili kobiet ("czarownice") na stosie...

Chcesz wrócić do tamtych czasów?

Taaak :) Zacznijmy od Polityków:)

A poważnie ten Pan to niezły jest on myśli że ktoś sie go przestraszy czy jak:) A co prawda widać że chory ale na glowe;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem okazję poznać pana Łukasza P. a.k.a. Kluiwerta, ale nigdy nie pomyślałbym że stanie się on "gwiazdą" PiO... Masakra, temat można czytać na poprawę humoru, ale Łukasz na własne życzenie przekreślił swoją przyszłość w branży.

A tak swoją drogą, to sprawdziłem dziś jego numer gg który kiedyś mi podał 95***93. I muszę przyznać, że takiego awatara to jeszcze nie widziałem :kwasny: Jeśli mnie wzrok nie myli to Kluiwert pokazuje w nim swoje "narządy płciowe"...

Czyli nie jest z nim chyba najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie wzrok nie myli to Kluiwert pokazuje w nim swoje "narządy płciowe"...

Poważnie? No to chyba postanowił wreszcie pokazać w ten sposób światu, kim tak naprawdę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności