Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Oczywiście rozmowa z rodzicami ów młodzieńca nic nie dała – Tata jego, rzemieślnik – fachowiec, powiedział że pieniądze musi oddać , że tak się nie robi, bo mu komputer przez okno wyciepie – widać był wzburzony. Mama mówiła, żeby dać mu jeszcze szansę, że ona wie jak on się stara, i co on tam robi – i że jak będzie miał pieniądze to na pewno odda – tekst jak do debila. Dodam, że syn ich już powiedział w ich obecności, żebym szedł do sądu i wyszedł do swojego pokoju. Oczywiście, że nie pójdę do sądu po 125 zł, ale gdyby znalazło się więcej osób, które ponaciągał, to dlaczegóż by nie złożyć pozwu zbiorowego – Wtedy Łukaszowi Pyka i jego firmie The Best position dojdą do zapłacenia koszty sądowe ?

Ten temat to prawda czy zlecenie za twardy szmal?

Czytam od tył więc jeszcze nie wiem!

Widać w tej Polsce teraz inrzynieruw jak czapluw się narobiło.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotyl może Tobie się to wydaje zabawne, ale taka jest niestety ta nasza niebieska rzeczywistość. To, że na małych komisariatach brak jest łączności ze światem zewnętrznym nie stanowi nic nadzwyczajnego. W takich sytuacjach tak jak jest to opisane korzysta się ze swojego prywatnego łącza ( w tej firmie większość rzeczy do codziennej pracy kupuje się za własne pieniądze). Dlatego takie rzeczy i tak i tak lepiej jest zgłaszać do jednostek gdzie funkcjonują wydziały bądź sekcje d/s przestępczości gospodarczej. Wtedy szansa na zdobycie bogatego materiału dowodowego i w efekcie postawienia sprawcy przed sądem i nie umorzenie postępowania ze względu na niską szkodliwość czynu rosną.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym świecie zapał i chęci to zdecydowanie za mało.

Swego czasu sprowadziłem auto ze Szwajcarii, chciałem sprawdzić czy nie jest na liście poszukiwanych samochodów w Polsce. W tym celu udałem się na jedną z komend Policji, musiałem czekać 2 godziny na dostęp do komputera gdyż był tylko 1 (jeden).

Zdarzenie nie miało miejsca gdzieś na zadupiu Polski ale w stolicy, na Warszawskiej Pradze.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzenie nie miało miejsca gdzieś na zadupiu Polski ale w stolicy, na Warszawskiej Pradze.

To musiało być dawno temu. Policja cały czas się modernizuje. Ja bym się na twoim miejscu Cieszył, że ci bryki nie ukradli, bo Praga to nie jest najbezpieczniejsza dzielnica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seobuster modernizuje? Mogę Ci wskazać dziesiątki komisariatów w kraju, w których czas zatrzymał się wcześniej niż nastąpiły Twoje narodziny. Pomijając brak technicznych środków do pracy, takich jak właśnie komputery z dostępem do internetu to nawet problemy są z papierem i długopisami ( kupuje się ze swoich). Przejdź się po swoim mieście i zobacz, czy komisariaty spełniają jakiekolwiek standardy pracy. Zagrzybione ściany, odpadający tynk, dziury w podłogach, rozpadające się meble...

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet problemy są z papierem i długopisami ( kupuje się ze swoich). Przejdź się po swoim mieście i zobacz, czy komisariaty spełniają jakiekolwiek standardy pracy. Zagrzybione ściany, odpadający tynk, dziury w podłogach, rozpadające się meble...

To straszne! Brakuje na podstawowe rzeczy, A policjanci chcą ciągle podwyżki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego są żądania podwyżek? Nie wiesz? To zapytaj się dowolnego policjanta ile z jego uposażenia miesięcznie przeznacza na narzędzia niezbędne do pracy.

Jak myślisz, dlaczego gminy, dzielnice bądź rady osiedli prezentują sprzęt komisariatom? Bo dzięki temu policjanci mogą skuteczniej realizować swoje ustawowe zadania, polegające głównie za zapewnieniu bezpieczeństwa obywatelom.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego są żądania podwyżek? Nie wiesz? To zapytaj się dowolnego policjanta ile z jego uposażenia miesięcznie przeznacza na narzędzia niezbędne do pracy.

Może jak byście nie wydawali bezsensownie państwowych pieniędzy to byłoby na długopisy...

Trzy lata temu ja i 2 inne osoby byliśmy świadkami napadu... Mimo naszych próśb o wezwania telefoniczne... Cała trójka za każdym razem dostawała wezwania listowne po 5,75zł każde... Stawialiśmy się 5 razy... czyli 5 x 3osoby x 5,75zł = 86zł wywalone w błoto + nasz czas spędzony na poczcie przy odbieraniu zasranych wezwań...

Wystarczy to przemnożyć w skali całego kraju i wychodzą miliony...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wróćcie do tematu Imć Pana Łukasza :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności