Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pcomputers lepiej byłoby zająć się merytoryczną dyskusją a nie opisywaniem historii z serii ' jak dałem się okraść' .

Lepiej by [ nierzetelny partner ]ów było jak najmniej i trzeba ich tępić, dzięki temu będzie można poprawić renomę branży pozycjonerskiej, która przez takich jak opisywany tutaj delikwent jest mocno nadszarpnięta.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,

Swoją drogą Darq, jeżeli pójdziemy na policję, to o czym będzie temat dalej? A tu się jeszcze zapowiada ciekawa historia :D

No to albo chcesz załatwić sprawę albo tworzyć fajny temat. W tym drugim przypadku to ja Ci niestety nie pomogę.

Pcomputers lepiej byłoby zająć się merytoryczną dyskusją a nie opisywaniem historii z serii ' jak dałem się okraść' .

No to skoro się tak mocno kolego lansujesz na "niebieskiego" na tym forum to może zacznij komuś konstruktywnie doradzać a nie tylko nabijać puste merytorycznie posty. Takie dyrdymały jak Ty może pisać każdy - chcesz zabłysnąć, to wnieś do dyskusji coś nowego i przydatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć chyba jakieś uchybienia natury psychicznej, by tak odpisywać. Albo nie działa mu spacja, a że zaliczki bierze tylko na ZUS, a na sprzęt nie, to tak to wygląda, że klawiatura zepsuta.

To samo miałem napisać :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w żadnym wypadku nie obawiam się o Twoją stronę merytoryczną, bo jeszcze nikt jej nie poznał. Jak na razie to strzelasz samymi ogólnikami więc czekam, kiedy w końcu zaprezentujesz jakiś poziom i komuś naprawdę pomożesz zamiast nabijać posty i czochrać się, jak to jest "u nas w firmie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jwięc czekam, kiedy w końcu zaprezentujesz jakiś poziom i komuś naprawdę pomożesz zamiast nabijać posty i czochrać się, jak to jest "u nas w firmie".

Widzę, że ten cały Pyka to jakiś całkowicie niereformowalny typ i oszołom. Już chyba nawet wiem, jakiego radia jest fanem :P

W każdym razie ja w przypadku takiego nie rokującego poprawy imbecyla i po tylu miesiącach olewania, załatwiłbym te sprawę w może mniej cywilizowany, ale jakże skuteczny i satysfakcjonujący sposób ;)

Jest wielu młodych, ambitnych, osiedlowych sportowców, którzy z przyjemnością przygarną kilka groszy za pozytywne załatwienie takiej sprawy ;)

no Ty za to zaprezentowales poziom, zdaje sie ze chcesz dostac wiecej niz Pyka za swoj wystepek, ale ok trzeba nasłać zbirów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty za to zaprezentowales poziom, zdaje sie ze chcesz dostac wiecej niz Pyka za swoj wystepek, ale ok trzeba nasłać zbirów :brawo:

Uwierz mi - gdybym nie wiedział co mówię, to bym tego nie powiedział.

Kiedy już dorośniesz i wejdziesz do świata ludzi dojrzałych też zrozumiesz. że są sytuacje, w których tylko użycie niestandardowych metod może przynieść efekty. Czy to pochwalam? Ani trochę. Czy to ostateczna i skuteczna metoda? Jak najbardziej.

Pamiętaj, że to życie weryfikuje światopogląd - nigdy odwrotnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nowego i przydatnego.

Problem w tym, że w dyskusji na ten temat ciężko będzie coś wnieść przydatnego poza "spuszczeniem (nie, nie łomotu - chociaż jak widać Pyka chyba o pare klapsów za mało chowany był) zasłony miłosierdzia , bo to już nawet śmieszne przestało się robić kilkadziesiąt stron wcześniej ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to się pierd... w głowę, ("skierowane do autora") w top 10 za 200zl, czy 125zl??? tak tak jasne !!!! To by całe 200zł to koszty pozycjonowania, jak nie więcej, a gdzie koszty jego pracy ?? Ja nie wierzę w pozycjonowanie za 200zł.... Zapraszam do wykupienia Adwords za kilka tys /mc na pewno skuteczne ...

a tak poza tym wyrażenie negatywnej opinii na forum podchodzi pod zniesławienie art. 212 § 1 KK. Za zniesławienie grozi kara ograniczenia wolności lub kara grzywny. Takie jest śmieszne prawo. Ale zawsze można powiedzieć że się nie wchodzi i nie korzysta z komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy przejrzeć ten wątek jeszcze raz, no i kurde, kto stawia, że pan Pyka ma schizofrenię i jest dalej, tocząc tu monolog z wami ;) kolegom radzę poczytać czym jest zniesławienie a czym wyrażanie rzetelnej opinii o czyimiś zachowaniu :)

było tutaj kilku co niby było ;) że niby ktoś, kogoś odwiedził..

większej bzdury dawno nie słyszałem, nawet jak małolat nawalił ;)

prawda jest taka, że ów osobnik będzie kradł i oszukiwał do momentu aż trafi przed oblicze sądu, ewentualnie straci ciepły dach nad głową od rodziców, bo to takie nieformowalne, że nawet dobry wpier.. by nie pomógł

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stoicie w miejsce trzeba cały czas rozwijać się. Ten temat już się zdewaluował.

Należy założyć nowy temat pt. Only 1 Łukasz Pyka i pozycjonować nową firmę, nową frazę. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności