Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

SzlafRock a po co jak jest w TOP1, nikt tego nie pozycjonuje. Po prostu samo forum PIO wszytko pozycjonuje. Bo jeszcze pomyśli ze ktoś to robi celowo. Osoby co zostali prawdopodobnie poszkodowane nie wiedzą jak pozycjonować, a nie wiem jak Wam, ale mi by się nie chciało między innymi bo on nie jest skazany jeszcze ( może nie będzie wcale) prawomocnym wyrokiem, a nie można tylko na podstawie postów wyrokować o czyjaś winna lub nie . Co nie zmienia faktu ze ludzka głupota sama się pozycjonuje.

A tak na marginesie, jak by miał przynajmniej odrobinę wiedzy na temat SEO to nie psiał by głupie zlecenia o depozyjconwoanie tego forum ( co w moim mniemaniu było najgłupszym posunięciem z tego całego zamieszania), wiedział by co robić.

A wystarczyło oddać kasę osobom co się czuja poszkodowane i przeprosić, temat już dawno był by zamknięty.

pykai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ilu tam Was jest poszkodowanych: 2-3?

W sumie 3 osoby. Na bieżąco będziemy informować o przebiegu prac :)

Ja wczoraj dostałem od Pyki maila w całkiem innym tonie:

Witam.Informuję że otrzyma Pan pieniądze czyli 130 złotych może nawet 150złotych.

Gdyż jestem dziennikarzem, z wykształcenia i otrzymałem dodatkową pracę w Bielsku.

Pieniądze w dwóch ratach po 0postaramsię wysłać do 2Listopada, gdyż oddajemy klientom.

Przepraszamy za komplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może już mnie spłacił ? haha :D

Aha, jak są jacyś jeszcze poszkodowani, którzy chcą zgłosić Pyke na policji, to zgłaszać się do mnie - udostępnie adres mojego komisariatu, ktoremu zgłosilem zawiadomienie o popełnieniu oszustwa przez Pyke - tak jak radził na wcześniejszej stronie Darq .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja tez zostalem oszukany, w lipcu wplacilem zaliczke na poczet pozycjonowania 200zl.

Niestety ani strona nie zostala wypozycjonowana ani nie zwrocono mi kwoty zaliczki.

Prowadze firme dostalem rachunek na zaliczke, sprawe kieruje do sadu.

Wyslalem p. Łukaszowi Pyka juz dwa wezwania do zaplaty (otrzymalem potwierdzenia odbioru), czekam jeszcze kilka dni az uplynie termin i skladam sprawe do sadu, i nie chodzi mi tu tylko o te 200 zl, ale to to ze taki czlowiek bezczelnie okrada innych.

A po prawomocnym wyroku juz bedzie mial problem z praca gdziekolwiek, a na 100% w budzetowkach, bo wszedzie teraz sa wymagane zaswiadczenia o niekaralnosci. Poza tym jezeli sad wyda wyrok o oszustwie finansowym to zycze powowdzenia w dalszej dzialanosci gospodarczej.

Jesli ktos z poszkodowanych ma ochote dolaczyc sie do pozwu w sadze prosze o kontakt.

Aha firma ta bezczelnie wisi na portalu RZETELNA FIRMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne ogłoszenia Pana Ł. Tym razem już bardziej tajemnicze:)

https://oferia.pl/zle...obre-imie-firmy

Panie Pyka chętnie podejmę się de pozycjonowania tego tematu... Proszę tylko wpłacić 200zł zaliczki, bo nie mam na ZUS... I od razu zaczynam robotę... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności