Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

jedną z tajemnic sukcesu zdradzę: "Likowanie swojego zaplecza może przenieść PR i TR z facebooka".

Genialne !?!?!?!

teraz zrobi szkolenia :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Branża szkoleniowa dla Łukasza stoi otworem, już widzę pierwsze tematy:

"Marketing szeptany. Nie ważne jak, ważne żeby mówili !"

"Rewolucyjny system rozliczania z klientami. Zarób, a się nie narób!"

"SEO dla ekspertów - Polub swoje zaplecze!"

Potrzebujesz pomocy przy Sick Marketingu? Pisz: mateusz.kasperek@yandex.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rewolucyjny system rozliczania z klientami. Zarób, a się nie narób!"

Proponuję kolejny atrakcyjny temat:

"Jak szybko zarobić 200 zł na ZUS?"

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się wahałem czy to napisać... ale skoro się zarejestrowałem na PiO no to wejdę z buta :)

Znam Łukasza osobiście, byliśmy ~3 lata w jednej klasie w technikum.

Właściwie ja byłem całe 4 lata... :) Cała nasza klasa leje z tego tematu... Pykerson a.k.a ÓKOŻ zawsze był "takim" celebrytą, długo przed tym jak zaistniał w świecie SEO.

Min. był raperem. Tak, nie śnisz, ta i wiele innych akcji działa się na prawdę :)

AMA - ask me anything :)

Auto do ślubu - Oferta wynajmu samochodu ślubnego wraz z kierowcą, Bielsko-Biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo przed tym jak zaistniał w świecie SEO.

Gdzie zaistniał? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy - jak wspomniałem był raperem, z flagowym numerem "Malaria" (Szło to mniej wiecej tak: ... "Malaria malaria nasze ulice ogarnia"...).

Pamiętam jeszcze jak Łukasz zgłosił się do "radio randki" czyli randki organizowanej przez Radio Bielsko - na stronie www zamieszczono kilku kandydatów, ten z największą ilością głosów wygrywał randkę w ekskluzywnej restauracji :)

Wiec dla beki założyłem na o2 automatem z 15 kont pocztowych, zagłosowałem z każdego na Łukasza, z domen o2.pl , go2.pl , tlen.pl więc z 45 głosów się zebrało i wygrał :)

Łukasz jadł wtedy... "kotleta z krokodyla" z jakąś "laską", z czego był dumny w szkole przez następne tygodnie :) Szkoda że już nie mam na dysku mp3 z tej audycji. Niestety padł mi ten stary HDD (widocznie dysk umarł ze śmiechu poprzez wyżej wymienioną empetrójkę :D )

Auto do ślubu - Oferta wynajmu samochodu ślubnego wraz z kierowcą, Bielsko-Biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło...

Czy w tej waszej klasie to wszyscy tak?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze od Łukasza Pyki?

U mnie po kilku obietnicach wciąż pieniędzy nie widać.

kasa już za chwilę - pc computers spłącony

2012.11.02, 23:23

Siema włąsnie spłacilismy pc computersa teraz bedziemy ciebie splacac..... Sory z etak długo ale podziekuj sobie z ezalozyles ten temat przez co do kasy trzeba było dohodzić ........

Splacamy wszystkich po kolei i nei chcemy zadnych sadow!!!!!!!!

Odp: Odp: kasa już za chwilę - pc computers spłącony

2012.11.06, 10:18

Siemka kase wysle w najbliższych dniach i Przepraszam za tak długie czekanie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisał, ze gdybyś nie założył tematu to złapałby więcej klientów metodą "na zus" a teraz sobie jeszcze poczekasz bo ruchu w interesie nie ma ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności