Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Hahaha, już myślałem, że temat się skończył, ale on wciąż żyje swoim życiem! :D

Przypomniała mi się jedna sytuacja (ktoś napisał żeby przestrzegał innych przed swoimi błędami) jak po podstawówkach za moich czasów jeździli narkomaniu uświadamiający młodzież jakie to wielkie zło. Przecież Pan P. mógłby na uczelniach wyższych wykładać jak nie prowadzić biznesu!

A co to się stało? Dobrze, że zdążyłem przeczytać :) czyli jednak pan P. ma jakiś wpływ na to forum, że posty znikają....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że ma wpływ: kiedy używa inwektyw i obraża wszystkich z forum, a Wy go jeszcze cytujecie... to takie posty będą znikały

mimo wszystko nie jest to wystarczające, żeby tak wartościowy temat zniknął z PiO...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://oferia.pl/zlecenie/item521146-teksty-pod-zaplecze

Witam Serdecznie. Jestem Copywriterką z 5 letnim stażem. Wykonam wszystkie 40 tekstów za 40 złotych. Gwarantuje Ekspres jestem po dziennikarstwie i reklamie w mediach:):) Pozdrawiam Serdecznie. e-mail:fanradia@o2.pl

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił płeć :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde on nie powinien w ogóle cen podawać tylko: co łaska + na ZUS :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://oferia.pl/zlecenie/item527984-zlece-pozycjonowanie-strony-w-google-de?utm_source=powiad&utm_medium=email&utm_campaign=3

Witamy Serdecznie. Firma Only 1 wykona Pozycjonowanie dla Państwa i Optymalizację w cenie. Dziś optymalizacja to 99 procent sukcesu a wykonujemy ją zaledwie w 1 dzień:):). Mamy Wartościowe zaplecze Pozycjonerskie i wiele wy pozycjonowanych firm w TOP 10 i TOP 1!! Wykonaliśmy Pozycjonowanie w Google.DE i Google.com Umowa na 6 miesięcy lub rok i Gwarantujemy kontakt non stop nawet w Święta!! Współpracujemy z Firmą Seo z Anglii i Prześcigamy wiedzą i doświedczeniem Firmy w Polsce e-mail:biuro@only1.com.pl tel. 881 633 683 Pozdrawiamy Serdecznie

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba otworzę konto tam i bedę oferował audyty ze zniżką dla tych którzy skusili się na SEO z Oferii :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba otworzę konto tam i bedę oferował audyty ze zniżką dla tych którzy skusili się na SEO z Oferii :)

Kiedyś tam założyłem konto i do dzisiaj przychodzą mi spamy na meila że czeka na mnie kolejne zlecenie ;) Czasami zaglądnę się pośmiać. Szczególnie podoba mi się jeden inżynier z doświadczeniem, który każdą frazę na 20 PLN wycenia ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności