Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

Prześcigamy wiedzą i doświedczeniem Firmy w Polsce

:peace: :faja: ale to trzeba mieć fantazję by pomimo faktu spalenia się w tej branży, dalej tak brnąć w ślepą uliczkę ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uwaga, nowa przykrywka Łukasza Pyki:

only1.com.pl

e-mail:biuro@only1.com.pl

tel. 881 633 683

Adres:

ul.Słowackiego 22

Czechowice Dziedzice

https://only1.com.pl/

Nazwiska już nie podaje. Chyba się wstydzi ;)

Tylko telefon pozostał ten sam. Także jak macie już zapisany numer, nie musicie zmieniać :D

P.S. Widać, że optymalizacja strony jest na wysokim poziomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zmienia adresy jak rękawiczki :P Ciekawe jak z klientami :P

Podczas rozmów ze mną jedyny temat jaki był poruszany to wpłata opłaty aktywacyjnej, gdzie podczas niektórych wiadomości wpłata została zamienna na WYPŁATĘ.

Jak również Pan Łukasz przedstawił mi się innym imieniem.

Hah jest zabawnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na pewno nie, bo dają 100 więcej ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FanRadia i jego sobowtór kontratakuje : https://www.goldenlin...e/s/10#53475740

:D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Drogi panie ja konto na golden line mam dłużej niż wspołpracuje z ta firmą.Ktoś pytał się o dobra firmę więc poleciłam sprawdzoną przeze mnie!! Prosze mnie nie obrażać !!Ja staram sie wypowiadać kulturalnie a widze że pan tylko siedzi tutaj i krytykuje wszystkich! Pana KRZYWORĄCZKE TEŻ ZNAM i jest to b dobry specjalista.Poza tym pomaga laikom w kreowaniu siebie w necie..Na jego temat tez ma pan swoją opinie.Może lepiej spojżeć na siebie ,zanim się zacznie krytyke ?

Czasami dobrze pośmiać się w samo południe.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności