Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeciez nei ja drążę temat - sam się podkłada :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pyka... Pyka... mam znajomych o takim nazwisku, aż mnie korci zapytać kiedyś czy go znają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość MikeStatman

Szanowny Panie Pyka.

Czekam na zwrot wpłaconych 200 zł. Nic Pan nie zrobił. Frazy poleciały na "pysk"

Wezwań mailem Pan nie odbiera (bo unika wierzycieli) albo odpisuje samymi wulgaryzmami typu spier........

Umowa zobowiązuje - nie ma pozycji zwrot kasy.

Inaczej uzyska Pan kolejny wpis w KRD a potem Windykatora.

Pozdrawiam i oczekuję na przelew.

p.s. coraz wyżej ten temat pnie się w google na frazy związane z Pana nazwiskiem i nazwą firmy. Wiele jest w Top1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostałem od tego Pana ofertę - chce dla mnie pozycjonować strony na IT i CZ - wacham się czy mu zaufać ? W sumie ma własne i bardzo wartościowe zaplecze ;)

"Witamy serdecznie. Wykonamy dla Państwa Pozycjonowanie na dwa kraje Italy oraz Czech Republic za 500 zł abonamentowo miesięcznie. Pozycjonujemy wiele firm z Europy z bardo dobrym skutkiem. Gwarancja jaką dajemy to top 5 w google.it i google.cz lub zwrot wpłaconych pieniędzy. Posiadamy własne bardzo wartościowe zaplecze, jednocześnie korzystając tylko z bezpiecznych technik seo.

Na próbę Możemy wysłać Umowę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia gdy Państwo będą zadowoleni z naszych usług.

Pozdrawiamy Serdecznie tel. 730 528 602

e-mail:biuro@only1.com.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności