Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja jednak dla czystego sportu przejdę się chętnie

Przecież wczoraj miałeś być na policji


w poniedziałek pójdzie zgłoszenie na policje

Z takim podejściem nic nie uzyskasz. Osoba o której piszesz i której grozisz sądami i prokuraturą juz wie że to tylko słowa i czekasz na reakcję innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "Napisany 24 sierpień 2012 - 15:09"

Minęło 2 lata i nadal jest jak było - mimo że dziesiątki razy padało tu słowo policja, prokuratura etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MikeStatman

No właśnie, zamiast pisać i nic nie robić trzeba poprostu wziąć d.... w troki i iść na policję. Czekam aż ktoś napiszę że był (najlepszy scan przyjęcia zgłoszenia). Ja zrobiłem tak jak mówiłem: pozew w sądzie i wpis do KRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość MikeStatman

W końcu zajmą się nim (i nią) i skończy tam gdzie powinien. Może to zachęci kolejnych poszkodowanych przez tego naciągacza.

Mnie kasy nie oddał, groziła mi jego adwokat pozwem za szkalowanie dobrego imienia (hihihihi). Robactwo trzeba tępić !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MikeStatman

Witam, w piątek dostałem wezwanie do uzupełniania pozwu o załączniki (sprawa przekazana z e-Sądu do VI Wydziału Gospodarczego w Bielsko-Białej), do środy powinienem ogarnąć sprawę.

Dla zainteresowanych podaję sygnaturę którą można podać do łącznego rozpatrzenia VI GC 1066/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MikeStatman

Ja nie otrzymałem nic poza stekiem obelg i wyzwysik w mailach od Pyki, oczernił mnie w internecie (na szczęście postów już nie ma choć kopię screenów zachowałem). Nie odpuszczę mu choćbym miał przez wszystkie instancje sądowe przejść.

I chyba wyślę zawiadomienie do Prokuratury przeciwko Only1 w tym przeciwko Pyce i Pani Nowak, niech tam się tłumaczą.

Dzisiejsza odpowiedź na maila:

Proszę do mnie nie pisać żadnych wezwań ponieważ sprawą panaztego co wiem zajełą się już prokuratura . Podpisał pan umowę z Łukaszem Pyką Only 1 ,zerwał ją bezpodstawnie i na dodatek szkaluje pan moje dobre imie na forach internetowych.
Przykro mi ale następna próba wyłudzenia pieniędzy ode mnie skończy się sprawą z powództwa cywilnego.
Bedzie się z panem kontaktowała moja adwokat.

Pozdrawiam Agnieszka Nowak

Ciakawe że na oferia.pl jest taki profil Laura Nowak https://oferia.pl/wykonawca/laura-nowak/381553

a na aleo.pl https://aleo.pl/pl/firma/only1 - ten sam regon i nip co Only1 Ł.Pyka

czyżby jeszcze siostra też maczała w tym paluchy?! Ale "wałek" ;-)

Zaraz się okaże że Łukasz Pyka też ma brata i działa w Only1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności