Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz będzie miał 15 postów i wstawi w stopkę link do kancelarii.

wuwuwu (kropka) smarujrogala (kropka) com :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobrnąłem do końca... I mam tylko jedno pytanie do Pana szanownego prawnika: Kto mi zwróci pieniądze za czyszczenie monitora!? Niestety splułem go ze śmiechu ;(

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień nie bawią mnie takie żenujące sytuacje, ale to co "wypykał" Pan prawnik wręcz powaliło mnie na kolana :crazy:

@rafalklis - zapłać jakimś chłopakom z Bielska, niech odwiedzą Pana Pykę, odzyskają pieniądze i konieczne porozmawiają z jego rodzicami, aby odcięli go od kieszonkowego i internetu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się jeszcze coś przypomniało co do 24h :) Może zbierzmy się w kilka osób, które pracują w nocy i między godziną 0:00 a 6 rano dzwońmy pytać się o pozycjonowanie co godzinę!

PS. To nie on? https://www.facebook.com/fanradia

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, że dałem się wypykać.

Temat ładnie się prezentuje w google, wieć na pewno uda się kogoś uratować dzięki niemu.

Ponadto naiwność i miękkie serce nie popłaca w tej branży.

Miękkie serce nie jest złe to szanowana głupota bo mam ten sam problem tylko trzeba wiedzieć dla kogo to serce trzeba mieć;)

I to pomyśleć, że gość z Bielska. Pierwszy raz o nim słyszę, a odrazu po tekscie, że brakuje mi na ZUS, zrezygnowałbym. Ktoś kto ma problemy zapłacić zus nie powinien w ogóle myśleć o prowadzeniu firmy, chciaż wiadomo, że młode firmy czasami mają na początku problemy. Lecz mimo wszystko myślę, że ktoś kto ma problemy z ZUS może szybko zakończyć działalność.

Młoda firma która zaczyna powinna mieć odłożone na zusu usy i inne złodziejstwa jak niema to powinna sie zamknąć przed popadnięciem w długi.

Witam. Szcerze to radze usunąć ten temat, gdyż podjał już to prokurator. Jestem pracownikiem prawa z bielska i w Bielsku-Białej zostało złożone doniesienie na Łukasza Rogalę i innych, którzy psuja opinie nie prawdziwa firmy The Best Position.

Szcerze to radze nie pisać już tu postów gdyż uzytkownik Łukasz Rogala ma już kilka doniesień w sprawie psucia dobrego imienia firmy..... tak Powiedział Pan prokurator. ja pracuje w kancelarii prawnej w bielsku-bialej i nastepne posty bedą skutkowac zle dla Panstwa.....wiec radze zaprzestac.....naprawde gdyz Łukasz Rogala ma już zle w papierach gdyz pozycjonuje zle imie Firmy The Best Position ktora dobrze wykonuje swoj fach....Prosze o zamkniecie tematu! !!!!!

Napisze jeszcze raz każdy nastepny post bedzie sprawdzany gdyz zostałem zatrudniony by weryfikować wszystkich piszących dlatego prokuratura w bielsku białej wymaga zamknięcia tematu, gdyz jest tos zkodzenie wizerunku firmy i mówienie nieprawdy! !!!! !!!! jesli temat nei zostanie zamkniety w przeciagu 3 dni bedziemy wyciagac konsekwnecje w stosunku do pewnych uzytkowników....gdyz zostały wykryte próby pozycjonwoania na szkode Firmy przez łukasza rogale......

Witam, moja prawniczka chętnie pozna Pana dane osobowe oraz dane firmy w celu skierowania sprawy do sądu ponieważ zostały złamane co najmniej 3 punkty z kodeksu karnego. Zapraszam do kontaktu w celu przekazania danych.

Co do tematu to powiem krótko hahah;) Pierwszy raz przeczytałem 8 stron tematu mimo że od 20 min powinno mnie tu nie być:D No ale cóż Ostatnio dużo dzieci psuje rynek(sam nie jestem emerytem ale już nie nastolatkiem) i nic na to nie poradzimy. Do mnie na ostatnio zgłosił się klient o poradę, firma której nazwy nie będę zdradzał bo wiem że jest tu na PiO twierdzi iż "Brak wyników przez ostatnie 4 miesiące jest powodowane tym iż strona kiedyś była pozycjonowana (UWAGA!) linkami."

No i to tyle ile do pracy bo nie zarobie na ZUS:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności