Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wygląda na to, że już ktoś napisał ;).

"Witam, szybko, bezboleśnie i bezkonkurencyjnie. Jedyne 200 zł (jednak płatne z góry bo na ZUS zabrakło a niestety trzeba go płacić). Proszę o szybki kontakt a od razu wysyłam nr konta do wpłaty. Oczekuję przelewu jeszcze dzisiaj! PS. Forum ma zniknąć całe czy tylko jeden temat? Bo jak całe to potrzebuje 2 dni więcej no i dopłata byłaby około 12 cyfrowa."

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że już ktoś napisał ;)

;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się bardzo podoba rozwój tej sprawy :)

w końcu chłopak na własną prośbę faktycznie spotka się z prawnikiem lub z "chłopakami od wyjaśniania spraw"

cóż na złodzieju czapka gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą jest to, że @rafalklis po przeczytaniu oferty na stronie tegoż wspaniałego kontrahenta (zrobionej zresztą na jakimś paskudnym szablonie za grosze) zdecydował się podpisać z nim umowę.

Ale jak to powiadają... głupich nie sieją.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszła petarda od kogoś :

"WItam Na co dzień zajmuje się profesjonalną wycinką drzew w lesie, aczkolwiek ostatnio szwagier mnie przekonał do tego Interneta i powoli przenoszę swój fach do Neta, wycinam wszystko co się da - konkretne posty, tematy a nawet całe fora.Korzystam z profesjonalnego sprzętu SZTIL, tankuje je wysokooktanowym paliwem ze stacji BP. Proszę o informację czy wycięte posty z fora internetowego mamy zwieźć na opał do Pana domu, czy do tartaku na sprzedaż. Jeżeli bardzo by Pan chciał mogę Pana też wypozycjonować (żonę pozycjonuję już 28 lat - 5tka dzieci, przelotnie kochanki przy drogach w lasach jak jestem na wycince). Zapraszam do współpracy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności