Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość MikeStatman

Oj niedługo ten Pan się wyPyka z oferii i innych potrali, teraz już pozycjonowanie w abo na 50 fraz 1000 lub 2000 zł kosztuje.

Chyba mu "ziółka" jakieś zaszkodziły" Oprócz sprawy o zwrot którą już ma, dojdzie mu pozew cywilny o zniesławienie mnie (na kilku forach) ora sprawa karna (mam nadzieje że sąd wyda zakaz prowadzenia przez niego działalności). Oj wkurzył mnie gość .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No niestety ale wątek ten zobaczyłem po fakcie. Gość oszukał mnie na 600zł (pozycjonowanie 3 miesiące po 200zł) Miał być top 10 a jest blada. Oszukał mnie jako firma ONLY1 (przedstawia się jako kobitka)

Macie jakiś sposób na wyciągnięcie kasy od gościa?

PS. W sumie to przez Radom dosyć często przejeżdżam i mógłbym mu złożyć niespodziewaną wizytę z kolegami (o ile ten Radom jest prawdziwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ciężka sprawa. Panowie, najlepiej płacić tylko za efekty pozycjonowania, jeżeli ich nie ma, to dlaczego im wpłacacie pieniądze? Trochę sami sobie napytaliście biedy.

Praktycznie możecie zapomnieć o kasie, sami od niego nie wyciągnięcie, sprawa w sądzie kosztuje 1500 zł, windykacja również jest droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MikeStatman

Sprawa w e-sądzie w Lublinie kosztuje 30 zł. Konto za darmo się zakłada.

Ma gość jaką papugę która straszy że za szkalowanie Pyki wytoczy pozew o zniesławienie.

Ja czekam na rozprawę bo u mnie bardziej skomplikowana sprawa jest.

Na oferii tyle pisałem żeby sprawdzać gościa co ofertę z abonemantem ma.

Only1 to [ nierzetelny partner ] jakich mało, za daleko mam do Radomia żeby mu miskę oklepać ale może ktoś to w końcu zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość MikeStatman

Bardzo dobrze, proszę dołączyć do skarbówki wszystkie dokumenty (umowe, fv, dowód wpłaty) oraz jego wpis z CEDiG.

Może Skarbówka mu dowali. Szkoda, że tak mało pokrzywdzonych podejmuje działania przeciwko temu naciągaczowi.

Nazwisko ma adekwatne do tego co robi. Jego motto powinno brzmieć:

"Only1 - nikt tak nie wyPYKA was jak ja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MikeStatman

"Manager" i adwokat to najpewniej wymyślone przez niego osoby, jeśli kontaktowali się wyłącznie online.

To oczywsite, pisałem w tej sprawie do Adminów że ma multi-konto i nic. Dopóki ktoś nie zgłosi go na policję nadal będzie działał jako Laura i oszukiwał ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności