Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no Wach był za cienki na Władka, nie ma co się czarować - nie ta klasa. Ale walczył do końca, może coś z niego będzie kiedyś.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko fajnie, tylko czekam teraz na zwrot 30 od orange bo do teraz nie mam aktywnego VOD :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewielu udało się dotrwać na butach do końca walki z Kliczką, Wach teraz pójdzie na badania, będą sprawdzać czy nie ma głowy zrobionej

z zabronionych materiałów, hehe

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ringu sercem się nie wygrywa tylko pięciami i głową.

Wachowi jeszcze dużo brakuje do tytułu mistrza świata, prawdopodobnie nigdy go nie zdobędzie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nigdy go nie zdobędzie.

Nie bój żaby... Ukraincy skończą kiedyś karierę - może nawet Wach zrobi to c Wladkiem co z Tysonem zrobił Lewis.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności