Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

Dla telewizji i reklam to tak., dla Polaków, po takim sukcesie zwłaszcza, że Andrzej Fonfara wszystkich roznosi, powód do niewielkiej narodowej dumy, my się będziemy Najmanem i Pudzianem podniecać, bo POLSAT, nakręci otoczkę wśród tych walk

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oglądam, i muszę przyznać, czasem poziom zaskakuje (tylko mówimy o naszej 2 lidzę obecnie?), ten chłopak ma 25 lat, popatrzcie, że jest dobrze prowadzony, od którejś tam ligi trzeba zaczynać, cóż, u nas SUKCESEM, jest dostać w....l od mistrza, niż zdobyć choćby amatorski tytuł przez zwycięstwo

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, i muszę przyznać, czasem poziom zaskakuje (tylko mówimy o naszej 2 lidzę obecnie?), ten chłopak ma 25 lat, popatrzcie, że jest dobrze prowadzony, od którejś tam ligi trzeba zaczynać, cóż, u nas SUKCESEM, jest dostać w....l od mistrza, niż zdobyć choćby amatorski tytuł przez zwycięstwo

Dla mnie SUKCESEM jest że Gołota, Sosnowski, Adamek i Wach walczą z najlepszymi na świecie każdy z nich miał szanse być mistrzem w sporcie który ogląda miliony. A nie mam nic do Fonfary ale nie porównujmy jego walki której żadna stacja nie puszczała z walką Wacha. Szkoda że tacy jak ty podniecacie się na niszowych sportach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tacy jak ty podniecacie się na niszowych sportach

Boks to nr 1 na świecie...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej (L) Fonfara z Dawsonem , jak i z tym Rumunkiem ma szanse jakie ma , idzie mu coraz lepiej i to jest fakt. Z Hopkinsem to już niewiadomo. Kto wie. W tym wieku ciało może się zestarzeć po 2 dobrych imprezach nawet. Chociaż Hopkins to wg. mnie top30 wszech czasów bez podziału na kategorie wagowe. Andrzej jest w top10 bardzo silnie obsadzonej kategorii wagowej i tego nie zmienią żadne debilne komentarze paru frustratów z Pio.

Dziś gala w Manchesterze. 20:00 (Ricky Hatton)

https://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mogę walczyć z Adamkiem" - Wach

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka, Adamek może kiedyś dojdzie do pojedynku między nimi.

"Nie ma w Polsce boksera, z którym bym przegrał. Czuję się najlepszy. Mam nadzieję, że dostanę szansę boksowania z jednym z nich, nie mogę mówić z kim, bo mam zakaz, ale dobrze wiecie o kogo chodzi" - Artur Szpilka.

:D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dziwna sprawa , że ten z całą sympatią dla Szpilki młokos na dziś dzień tak twierdzi. Fakty są takie , że prawie dostał TKO od zmęczonego życiem 40kilkulatka (Jameel McCline - świetny bokser - przed walką Gołoty z M.Mollo nawet wygrał pół rundy z Gołotą na sparingach w Chicago Boxing Club u Samma Collony - chyba w tym starym klubie jednak). W dodatku niezbyt pochlebne słowa o Gołocie , który próbował go z więzienia wyciągnąć...bo "Goły" odradzał mu tzw. "grypserę" (dobra dla debili i dzieciaków próbujący udawać domorosłych bandziorów). Jednak Szpilka to jednak prospekt). Jak Artutek (mimo , że jest za Wisłą) , życze mu wszystkiego dobrego.

Następna walka Artura: Mike Mollo. Być może jeszcze grudzień. Bardziej realnie styczeń-luty 2013. Twardy facet - wiele lat pracuje jako zborjarz. Każdy polski bokser z grupy Andrzeja Wasilewskiego ma raj. Kilka tyś PLN za same treningi + coś tam za walki. A np; w USA , robisz zawodowo jako np: zbrojarz , budowlaniec , policjant , pracownik McDonalds ( ten co Michalczewskiego pokonał - Gonzalez (McDonald Hamburg ( z tego co słyszałem)). To niestety zaniża poziom boksu ( i tak wysoiego w PL).

PS. Błędy ort i merytoryczne trzeba mi wybaczyć. Mój Ojciec ma na imię Andrzej , więc % poszły. Ale to prawda. ;) Słuchajcie: cały wizerunek Szpli opiera , się na tym że znokautował paru cieciów + jeden poważny ale stary bokser -

Jameel McCline ( na dziś dzień JEDYNY POWAŻNY pięściarz z jakim walczył).

Rekomendacja Banalnego: ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Chyba , że zleży mu na bardzo dobrze płatnym sparingiem z Kliczką. Na miejscu Szplik poszedłbym drogą Saszy Powietkina ( MaxPan - powiedz mi czemu tak się na Waszych bokserów mówi , no Sborna - też tego nie kumam

;) Tak czy tak : najlepsza możliwa walka w wadze królewskiej to Powietkin vs Kliczko, Gołota - Saleta. Wg.moich koleżeńskich informacji w Moskwie odbędą się 2 świetne walki max do 31 kwietnia 2013. :)

+ ewentualnie Valujew - ale to max 20-30 % szans. Swego czasu Pan Władimir Hrunov dostał dla Valujewa propozycje sparingów z Gołotą. Odpowiedź brzmiała mniej więcej: pojebało Cię Sasza ? Valujew prawdopodbnie jest chory na gigantyzm. Oby żył jak najdłużej....(oczywice Goły nie przyjął propozycji). Chociaż pewnie każda runda była by 10:8 dla Gołego. Niech Sasza pisze wiersze i niech będzie za*******m Ojcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji gazety "Bild" w organizmie Mariusza Wacha po walce z Władimirem Kliczką wykryto obecność sterydów anabolicznych.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności