Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

(choć sam miałem nerwy, jak o 6 rano Gołota nie wszedł na ring z Tysonem)

Małe sprostowanie... Wszedł i nawet dwie rundy walczył... Po czym zszedł z ringu... I sobie poszedł...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to o tym pisze, tutaj będzie podobnie, tylko go jeszcze Władek obije, sam rok temu mówił "obijam amatorów i kelnerów" walczył wtedy z jakimś szkopem, i się zastanawiałem czy idzie na remis, potem go raz uderzył i po wszystkim.

zero szybkości, doświadczenia, niestety za szybko, sama mocna pięść nic nie da

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti4 porównywanie tych walk to jakaś pomyłka...

@Herkules kolejny znawca, myślisz że Wach z czasem by nabrał szybkości? 'Za wcześnie' to typowa gadka, a kiedy ma walczyć? Koleś ma już powyżej 30, wygląda na takiego twardo stąpającego po ziemi, więc może zdaje sobie sprawę że talentu ma zero i nie wiadomo czy miałby kolejną okazję zarobić w jedną walkę tyle, ile we wszystkich poprzednich.

Ja chętnie zobaczę Wacha na dechach, bo go nie lubię, sztywny i wolny w ringu, poza tym straszny z niego głupol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba film który bodajże się nazywa - "Bracia" o Kliczko, szczerze polecam.

Tam też jeden z nich komentuje właśnie tą walkę w której dostał w 3 min ;]

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mnie żaden znawca, tylko więcej atutów po stronie Władka panie Kikas, jestem takim znawcą jak każdy stąd, oglądam boks od olimpiady 1992 roku (Andrzej Rżany, Wojciech Bartnik ) nigdy nie trenowałem, no może ten taki pomiędzy kolegami Wach, który 3 walki miał kelnera Mcbride (pokaż mi światowej sławy boksera z któym walczył?), no proszę, piszę obiektywnie, a nie jako znawca

co do szybkości bokserów, chodziło mi o to, że w ostatnim wywiadzie mówił "że pracuje nad szybkością" a jego styl walki jest taki "że stoi zasłania się zgarnia ciosy i raz trafia i powala" proszę mi mówić, że Kliczko tak walczył, już kilku uciekało, kondycyjnie Wach 4 runda

tu nie chodzi o talent, a kasę, (już dawno nie widziałem dobrej walki, bez medialnej napinki bynajmniej w ciężkiej wadze) i co zapłacicie za transmisję? (dobrze, że mam RTL )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszący że Wach jest cienki i walczy z kelnerami chyba nie wiedzą co mówią. Wach to numer 4 wagi ciężkiej!! Adamek 8 a taki Szpilka dopiero 26 więc jak ktoś nie śledzi na bieżąco to zaś takie głupstwa plecie.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrają organizatorzy gali, osobiście na Wacha wcale nie licze jak ktoś wcześniej napisał nie takich mocarzy miał i wygrywał

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na kursy, Wach wygra. Jelenie będą masowo na kliczkę stawiać.Buckmaherzy też muszą w końcu zarabiać i czasem podać zły wynik :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wach to numer 4 wagi ciężkiej!! Adamek 8 a taki Szpilka dopiero 26 więc jak ktoś nie śledzi na bieżąco to zaś takie głupstwa plecie.

Możesz podać link do rankingu, w którym Wach to numer 4 w wadze ciężkiej?

Ja mam info iż jest klasyfikowany na 21 miejscu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności