Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wach ma jaja, a Kliczko dowie sie jak ciężkie... ;)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy walka będzie na jakimś kanale tv? O której godzinie?

RTL godzina 22.10

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan Seo,SzlafRock i inni: ja bym na RTL nie liczył. Po prostu mogą zablokować na czas trwania transmisji PPV sygnał na Polskę i tyle...

Z tego co wiem to n-ka , Polsat Cyfrowy , iplaTV ( 40 pln) , a najtaniej przez orange (30 pln):

https://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/wideo/8477409/pay-per-view%3A-kliczko-vs-wach

@Kapitan Seo: oby Twoje prognozy okazały się prorocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na RTL nie liczył. Po prostu mogą zablokować na czas trwania transmisji PPV sygnał na Polskę i tyle...

Niczego nie zablokują... Nie siej paniki... No chyba że PPV sprzedajesz... Oglądam wszystkie walki Kliczek od lat na RTL-u... Adamek-Kliczko też mieli blokować... To propaganda w celu zwiększenia sprzedaży PPV...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , rozpracowałeś mnie. Sprzedaje PPV w Orange. Mam z tego 5% , co daje całe 1,5 zł od łebka. Naciągne 10 osób i będe miał na wódke z Lidla. Wypije ją (koniecznie temperatura pokojowa) i będę się głośno śmiał jak to się wzbogaciłem na sprzedaży legalnego produktu robiąc w chu** 10 osób z pio.

Teraz serio. Walkę Tomasza z Vitkiem jakoś w wielu miastach blokowali:

https://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/436989,Walka-Adamka-z-Kliczka-nielegalnie-zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkę Tomasza z Vitkiem jakoś w wielu miastach blokowali

Polsat zestrzelił satelity RTL-u... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , tu chodzi o najdoskonalszy międzynarodowy język który rozumie chyba każdy człowiek na świecie czyli pieniądze. Czy myślisz ,że jakieś tam kablóweczki będą zadzierać z poważnymi graczami na rynku , żebyś Ty mógł za free obejrzeć sobie walkę ? Czy powiedziałem , że tak będzie na bank ? Nie. Sam jutro podam pewnie (jak się tą wódką z Lidla zbytnio , nie załatwie) wiele adresów gdzie tę walkę będzie można za free obejrzeć , bo kocham boks - i żałuje , że PPV wpadło na rynek o ok 2-3 lata za wcześnie , jak w PL staje się coraz bardziej modny. Najpierw zróbmy dobre łąki, a później dójmy krowy :) - chociaż nie wiem czy to słowo jest odpowiednie , przecież to legalny biznes. Nie ma kraju, gdzie jest boks na wysokim poziomie gdzie nie ma albo PPV , albo bardzo chojnych sponsorów. A tych drugich puki co ze świeczką szukać. Prosty przykład: Rosja. może nie mają tak dużej grupy ciekawy bokserów jak w Polsce , ale znalazł się mądry facet (promotor Powietkina) Władymir Hriunow , otoczył się paroma biznesmenami których podnieca picie szampana na trybunach w świetle kamer , i sprowadzają ciekawe nazwiska do Rosjki (np; James Toney, starszy Kliczko ,Roy Jones Jr).<strike>Myślę</strike> ,Jestem przekonany , że to dopiero początek. Po Niemczech, Polsce , Angli - tworzy się kolejny ciekawy rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz ,że jakieś tam kablóweczki będą zadzierać z poważnymi graczami na rynku , żebyś Ty mógł za free obejrzeć sobie walkę ?

Od lat oglądam wszystkie walki Kliczków w otwartym RTL-u... Nigdy sygnał nie był zakodowany...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paru fajnych miastach walka Vitka z Adamkiem była zablokowana. Tyle. Czy tak będzie tym razem ? Nie wiem. Ale jak ktoś chce bardzo obejrzeć warto chociaż rozważyć opcje PPV lub pub/kumpel/ciocia/babcia/kino. Faktycznie od paru lat wszystkie walki K2 oprócz Adamka były w RTL w pełni dostępne na terenie PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności