Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle... Mariusz jedziesz go...

glowne.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

RTL - Hot Bird - będzie zablokowany

RTL- Astra E (dokładnie 19-19,2) - NIE (czyli bawić się anteną)

Podobnie jak UPC, Cyfra + czy nawet Polsat (bo mijało by się to z celem płatnej ppv) cyfrowy, dziwi mnie, że ludzie żałują wydać kilka złotych (wraz z 3 osobami) by oglądnąć w naszym polskim języku, no ale ja tam nie wiem, bo akurat będę nieosiągalny w pociągu do stolicy

Więc jak tak od lat oglądacie, i takich informacji nie macie, to trochę mnie dziwi owa niewiedza ( a już tym bardziej, niechęć przy dochodach, jakie wielu deklaruje ;) na wykupienie )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules: ja z góry zakładam , że w Orange będe oglądał. Kabelek HDMI + Plazma 40pare cali i da się fajnie oglądać (pod warunkiem , że zamkną wszystkie Lidle w Wawie i nie kupie tej wódki ;) ;). Chciałem tylko w miarę możliwości rzetelnie XX osób z pio poinformować co chcą to na bank obejrzeć :) Nie boli mnie wydanie 3 dyszek na gościa co pierwszy pierwszy raz w życiu zrobił kaloryfer (czyt.rzetelnie trenował) na walkę życia ( w sumie z rynku PL zdecydowana większość kasy idzie dla Mariusza). A pamiętam jak niedawno był ochroniarzem w kebabie:) . Jutro pewnie pokuszę się o jakąś analizę szans , lecz nie mam wątpliwości , że w grę wchodzi tylko nokaut. Ten kto oglądał walki w Niemczech/Polsce/Włoszech/Anglii wie o czy mówie. Np; ostatnia walka M.Hucka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL nadawany jest z dwóch satelitów: Astra 1L (19,2°E) oraz Eutelsat Hot Bird 13A (13°E). Z obu kanał nadawany jest jako niekodowany.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i panie banalny, takie podejście lubię, również płaciłem za Adamka, jak jest boks, to w 3, lub 4 się spotykamy ;)

no tak jak ktoś chce oglądać na necie, czy bez HD, w dzisiejszych czasach, no to na Astrze oglądnie, jednak na Hot birdzie nie ;) ja wiem swoje inaczej to całe ppv, nie miałoby sensu, ale żeby się z tobą, nie sprzeczać, to ci nawet stare pismo od przedstawiciela RTL pokaże

https://ifotos.pl/zob...ni_hanqnwp.jpg/

Hot bird jest zakodowany, przecież inaczej Canal + czy Polsat nie mogłyby ppv

RTL jest na:

HB - 11054H RTL Schweiz (Kodowana transmisja HD)

Astra - 12188 H

Astra - 12227H RTL Austria

a masz nawet oficjalne w sprawie walki Wacha

6dqybc.jpg

"RTL nie koduje swojej emisji za pośrednictwem satelity Astra - także w przypadku tej walki bokserskiej. Co do transmisji przez satelitę HotBird nie możemy zająć stanowiska"

Miłego wieczoru

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - dokładnie to samo czytałem na elektrodzie.

RTL z Astry nie da się zakodować podobno więc na pewno będzie się dało oglądać a co do Hotbirda to jest to RTL Schweiz i oni mają techniczne możliwości zakodowania i czasem tak robili, jednak nie zawsze. Na Polsacie cyfrowym to jest kanał 248.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas powtarzam , bo chyba zostałem źle zrozumiany. Ci co mają RTL , niech do końca sprawdzają czy jest możliwość obejrzenia walki w inny sposób. Ja nadal rozważam orange , lecz w razie czego mam jeszcze złote tarasy (10 min taryfą), a tam wchodze jak do domu (za opłatą / lecz bez kolejki) - mogę na schodkach nawet siedzieć , mnie to pier***. Nie jestem księciem Karolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra, 20 min temu zrobiony przelew do orange i do teraz nie ma płatności. Na necie to nie ma sensu w ogóle szukać bo jest takie przeciążenie że nic się nie ładuje

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po polsku niekodowane?

ktoś zna linka?

https://801.00.50.50

Pay-per-view to system, który na każdym kroku drenuje kieszenie klientów, którzy i tak płacą krocie za swoje platformy cyfrowe czy kablówki, i jednocześnie szkodzi dyscyplinom sportowym transmitowanym w jego ramach, zamykając dostęp do najciekawszych wydarzeń masowemu odbiorcy

:D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest na weeb w tej chwili, nawet mi działa, ale pewnie za chwile skończy się limit. A w orange dalej czekają na potwierdzenie wpłaty z mbanku (50 minut) czy oni to do chu** ręcznie sprawdzają??

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności