Skocz do zawartości

Kliczko Vs Wach


Kapitan Seo

Kliczko Vs Wach  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Wach na punkty
    • Wach przez Nokaut
    • Kliczko na punkty
    • Kliczko przez Nokaut
    • Będzie Remis


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zacząłem oglądać od momentu jak zaczęli się komentatorzy podniecać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak tu wyglada kwestia premium? nie zacina itd ?

https://weeb.tv/channel/ppv1

ktos probowal w przeszlosci ?

ja tam wykupuję sobie dłuższe abonamenty. Jakość znakomita, zero przycinek. Bardzo polecam :)

Tylko trzeba oglądać przez XBMC, bo ich strona zamula przy takich popularnych wydarzeniach.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem po walce na fajkę i nie wiem jaki wynik, ale już widzę że remis, ale tak na prawdę to Jackiewicz 2-3 ostatnie rundy wygrał z tego co słuchałem tylko.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wałek. Pięknie oszukali anglika. Oby Wach Kliczkę tam pięknie w ringu oszukał , nie na kartach sędziowskich :) Jedyna szansa Wacha to bardzo podejrzana szczęka Kliczki. Tylko trzeba się do niej dobrać ;) Zobaczcie jak Mateusz ( właściwie Mati) Borek się jako komentator boksu się wyrobił. Brawo. Dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu wyglada kwestia premium? nie zacina itd ?

https://weeb.tv/channel/ppv1

ktos probowal w przeszlosci ?

ja tam wykupuję sobie dłuższe abonamenty. Jakość znakomita, zero przycinek. Bardzo polecam :)

Tylko trzeba oglądać przez XBMC, bo ich strona zamula przy takich popularnych wydarzeniach.

Dzieki - juz pobieram i zobaczymy jak to smiga:)

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalone siedzi koło mnie... widzieliście?... a miała być wódka :D

Hmmm, myślałem, że to Łukasz P. - podobny

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo... Pan P. potrafi zrobić show :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!Mariuuuusss Waaach!!! i redhoci :D

to lubię ;)

qrde... botmasterowi też się podoba :D

ale od teraz dopiero wrzeszczy ;)

tak chodzą królowie!!

:D Alex właśnie stoi na baczność... Kto wie, co leci?? ;)

tak właśnie... ten uśmiechnięty koło Stallonego... to ja :D i następny - twórca rumaczków :D

kto nie widział, niech żałuje ;)

Grunt to dobra pozycja :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności