Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Poznaniu ! Wpadnij


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wam zareklamować wydarzenie w Poznaniu w dniach 5-9 Września w których będę uczestniczył osobiście wraz z dwoma użytkownikami tego forum. Mistrzostwa Świata w Kajak Polo na Malcie !! Mało znana dyscyplina w Polsce ale zapraszam do prezentacji video i jestem przekonany że ktoś nas odwiedzi !!

558963_462200033813186_148761194_n.jpg

Zapraszam do dwóch Video, które mogę was przekonać do odwiedzenia nas!!

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, ja jakbym w ferworze w łeb wiosłem dostał to bym chyba przeciwnikowi tętnice przegryzł ;)

Ale jak kolega startuje to mogę tam podjechać z wiertarką i konkurencji trochę "przewietrzyć" kajaczki :P

(nasi muszą byc górą) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się po 5 na boisku + 3 graczy rezerwowych ( zmiany odbywają się jak w hokeju ) Mecz trwa 2x 10 min ( 20 min wiosłowania można się wypompować) Gdy zawodnik jest w posiadaniu piłki ma 5s na oddanie lub odrzucenie piłki na 1m. W momencie kiedy zawodnik posiada piłkę można go wpychać do wody. Bramki zawieszone są na wysokości 2m o wymiarach 1m x 1.5m. Każdy zawodnik jest wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask to minimalizuje złapania kontuzji. Piłkę można zagrywać ręką oraz wiosłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności