Skocz do zawartości

Jest wyrok w procesie Apple vs Samsung


Sebastian-SEO

Rekomendowane odpowiedzi

Może właśnie dlatego że nie masz iPhone ani iPada to nie masz pojęcia o co chodzi, bo nie chodzi o same zaokrąglenia poczytaj więcej na ten temat i od czego się zaczeło a rozumiesz, sam desing to pikus Samusung zaje****** wszystko co sie dało z iPhone..

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cały szum z zaokrągleniami wyszedł chyba z telexpressa, tam w informacji podali, że prawnicy Samsunga bagatelizowali wszystko i nabijali się, że przecież nikt nie powinien czepiać się o prostokąty i zaokrąglenia w tabletach i smartfonach, bo to już wymyślono wieki temu.

Swoją drogą jak pokazywali ich po ogłoszeniu wyroku już tak im wesoło nie było :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock pewnie masz samsunga i nigdy nie mailes iPhona prawda? Wszystko co mamy w Samsungach jest zarabane z iPhone. Do tego samsung korzysta z darmowego Androida a jako że to opensource to na tego mamy juz mase wirusów... jednym słowem SZAJS!

@FollowUP

Dla zgreda Samsung jest lepszy od iPhona tym że zgred niedawno kupil Samsunga Galaxy S III :)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock, oczywiste jest, że chodzi o $. Samsung z tego co mówli stał się liderem w USA kopiując od Aple rozwiązania, co pozwoliło im robic tańsze odpowiedniki. Teraz by zostac liderami będą musili robić lepszy sprzęt, a nie kopiować czyjeś rozwiązania. Jeżeli będą to robić równbie tanio to im się uda, ale coś mi się wydaje, że wymyślanie innowacji kosztuje ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie mieliśmy żadnych oporów przed wykradaniem świetnych pomysłów."

- Steve Jobs

"Dobrzy artyści kopiują, świetni artyści kradną."

- Steve Jobs

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock pewnie masz samsunga i nigdy nie mailes iPhona prawda? Wszystko co mamy w Samsungach jest zarabane z iPhone. Do tego samsung korzysta z darmowego Androida a jako że to opensource to na tego mamy juz mase wirusów... jednym słowem SZAJS!

Tak się składa, że miałem iPhona i szybko przeszedłem na Samsunga. Nie żałuję swojej decyzji. Apple ma tylko komputery OK,

W dziedzinie smartofonów firmy i zarządzający są bardzo przemieszani, że tak naprawdę nie wiadomo kto od kogo kopiuje.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple robi świetny sprzęcik, od monitorów przez macbooki, na iPhone/iPodach kończąc. To, czy coś jest dobre najlepiej widać po ludziach korzystających z tego sprzętu - a w branży IT wykorzystanie jest wszechobecne - nawet na Google IO większość rzeczy było prezentowanych właśnie na macbookach, sporo rzeczy na iOSie a nie Androidzie.

Galaxy S III rządzi - Apple niech zdechnie - a chinczycy i tak ich wszystkich skopiuje i nikt nawet palcem nie ruszy :)

Możesz podać chociaż jeden sensowny argument za wykorzystaniem np 4 rdzeni w telefonie?

Poza tym SII, SIII, iPhone4 - wszystkie są tak samo dobre i mają podobne możliwości. Większość różnic to detale i kwestia gustu i przyzwyczajeń.

Chińczycy już kopiują wszystko co się da - tylko nikt normalny tego nie kupuje, bo to że coś wygląda jak iPhone to nie znaczy, że tak działa :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy już kopiują wszystko co się da - tylko nikt normalny tego nie kupuje, bo to że coś wygląda jak iPhone to nie znaczy, że tak działa :)

Oj zdziwiłbyś się... Polecam pobawić się tabletem Cube i później wydawać opinie, w testach dużo lepszy sprzęcik niż ipad no i cena - jest dwa razy tańszy.

Co do samsunga - mam w domu Galaxy S Plus i Galaxy II - gdyby Apple robiło tak dobry sprzęt to miałabym iphona, a póki co niech może zamiast łazić po sądach niech spróbują zrobić taki telewizor jak samsung z serii 8000 lub 9000 :) Teraz będą mieli za co.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy coś jest dobre najlepiej widać po ludziach korzystających z tego sprzętu

2slyJp.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy coś jest dobre najlepiej widać po ludziach korzystających z tego sprzętu

img

Ja bym tu wkleił siedzibę Google, lub pierwszy lepszy pokój grafików, ale każdy widzi Świat takim jak chce, jedni wolą biznes, inni różowe telefony. Dla ścisłości na zdjęciu to nie iPhone, ani Samsung Galaxy.

@Danae bardziej chodziło mi o chińszczyznę pokroju sciphone i innego badziewia, które wygląda jak iPhone, czy iPad, tylko, że funkcjonalnie jest na poziomie nokii 3210, albo tabletu edukacyjnego z marketu.

Tani tablet jeśli ma Androida - jak np te, które były ostatnio chyba w biedronkach to może być całkiem użyteczny sprzęcik.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie mieliśmy żadnych oporów przed wykradaniem świetnych pomysłów."

- Steve Jobs

"Dobrzy artyści kopiują, świetni artyści kradną."

- Steve Jobs

Nie twierdzę, że Samsung jest bez winy. Ale cytaty z biografii założyciela Apple mówią same za siebie :) - uczeń przerósł mistrza, teraz trzeba byłoby zmienić biografię... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności