Skocz do zawartości

Czy człowiek był na księżycu?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci od lat trwają zażarte dyskusje na ten temat. Moim zdaniem warto jest zapoznać się zarówno z informacjami odnoszącymi się do teorii, że astronauci nie wylądowali na księżycu oraz tymi, które te teorie obalają. Niemniej jednak istnieje wiele faktów przez, które ciężko uwierzyć w oficjalną wersje tego wydarzenia.

By wyrobić sobie zdanie odnośnie tego tematu zachęcam do zaznajomienia się z materiałem ogólnodostępnym w Internecie.

Ze swojej strony na początek polecam film "Wesołe historie w drodze na księżyc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na księżycu była nie jedna a kilka wypraw już, więc to bez różnicy czy Amstrong był.

RiT a po co inteligentna rasa miała by się kontaktować z tak destrukcyjną i głupią rasą jak człowiek .Zresztą z ich punktu widzenia jesteśmy zwierzętami i to bardzo tępymi :) Czy człowiek się z mrówkami kontaktuje? to czemu oni by mieli z nami :)

A być może lepiej dla człowieka że nas nikt nie znalazł bo skoro byli by w stanie i byli choć odrobinę podobni do człowieka to pewnie ludzkości by już dawno nie było :) .

Kosmos jest piękny i mam nadzieje że jeszcze za mojego życia polecę tam, a są na to duże szanse, brakuje już tylko jednego elementu układanki :D

A jeśli chodzi o podróże dalekie to już jest wiadomo że ani my ani teoretyczne obce rasy nie mają urzadzeń, statków czy co tam do podróży.To muszą być jakieś załamania czasoprzestrzeni czy tam inne rzeczy bo tylko w ten sposób można się przemieścic na duże odległości. Człowiek nawet gdyby miał statek który byłby w stanie lecieć z prędkością światła to do najbliższej gwiazdy podróż i tak by zajęła miliony lat a gdzie tam reszta naszej galaktyki już o wszechświecie nie mówiąc.:D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem być może coś pomyliłem z innym tematem może o galaktykę najbliższą chodziło ???? , jednak faktem jest że jeśli kiedykowliek w historii człowiek będzie się wybierał tak daleko to na pewno nie będa to podróze statkami z prędkością światła tylko jakieś kombinacje z czasoprzestrzenią, czy coś podobnego. :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nawet gdyby miał statek który byłby w stanie lecieć z prędkością światła to do najbliższej gwiazdy podróż i tak by zajęła miliony lat

Z prędkością światła do najbliższej gwiazdy dolecielibyśmy w kilka minut

Teraz trochę faktów...

Najbliższa ziemi gwiazda Proxima Centauri znajduję się około 4 lat świetlnych od ziemi... Więc podróż z prędkością światła zajęła by 4 Lata...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu obca cywilizacja miałaby kontaktować się za naszą? Co mamy do zaoferowania?

Przecież niedawno oderwaliśmy się o ziemi a już chcemy penetrować kosmos?

Wystarczy posłuchać co wypuszczamy w eter, to może zniechęcić każdego do kontaktów. :) :) :)

Edit.

Zapomniałem o emocie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun racja chodziło mi o najbliższą galaktyke gdzie z prędkością światłą dolecielibyśmy w jakieś 2,5 miliona lat :D

Tak czy siak niezaleznie od tego jak zaawansowana będzie technika ludzka nigdy w tego typu podróże nikt nie będzie leciał . A cóz to jest galaktyka Andromedy przy super gromadach .A tak na powaznie to człowiek prędzej się unicestwi niż zdązy to wymyślić więc nie ma co o tym gadać , jednak pociagająca jest wizja ze jest możliwe oszukanie czasu :D

A to jest gościu którego uwielbiam Profesor Michio Kaku , moge go godzinami ogladać :)

Według profesora jesli człowiek przetrwa najbliższe dwieście lat to ludzkość będzie w stanie opanować energię całych planet, zapanować nad siłami natury, kontrolować je i wykorzystywać. Ah o jakieś dwieście lat za szybko się urodziłem fu*k fu*k fu*k :D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą być jakieś załamania czasoprzestrzeni czy tam inne rzeczy bo tylko w ten sposób można się przemieścic na duże odległości.

Most Einsteina-Rosena... Tunel czasoprzestrzenny...

Badania dowiodły niemożliwości takich załamań...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się przypomniało :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun racja chodziło mi o najbliższą galaktyke gdzie z prędkością światłą dolecielibyśmy w jakieś 2,5 miliona lat

Kolejne fakty...

Najbliższa ziemi galaktyka to "Galaktyka karłowata w Wielkim Psie" - odległość 25 tysięcy lat świetlnych od ziemi... Druga z najbliższych to "Galaktyka Karłowata w Strzelcu" - odległość od ziemi to około 78 tysięcy lat świetlnych...

Ze względu na to że obydwie galaktyki są rozrywane przez drogę mleczną w której znajduje się ziemia... Często przyjmuje się iż najbliższą nam galaktyką jest "Wielki Obłok Magellana" który to znajduje się około 170 tysięcy lat świetlnych od ziemi...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o najbliższą galaktyke

Chodziło Ci o najbliższą... Czy o co? Bo nie rozumiem... Najbliższą galaktyką nie karłowatą jest "Wielki obłok Magellana"

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności