Skocz do zawartości

Czy człowiek był na księżycu?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A słyszeliście o tym projekcie windy, co roku w Nasa są zawody i co raz lepiej im to wychodzi. Jest duże prawdopodobieństwo że w ciągu najbliższych 20 lat za 1000 dolarów każdy będzie mógł odwiedzić kosmos :)

https://pl.m.wikipedi...Winda_kosmiczna

Nie ukrywam że chętnie skorzystałbym z takiej możliwości ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem tylko jedną z możliwości... ;-) Osobiście uważam ze nie byli, ale to jest tylko moje skromne zdanie ..

I tu tkwi problem, nawet jeżeli na tacy masz naukowe dowody, że wylądowali to będziesz się zapierał i wierzył, że nie wylądowali. Podobny syndrom mają np. moherowi wyznawcy rydzyka. Powodzenia!

Aha tak przy okazji - sądzisz, że te wszystkie teorie spiskowe to są robione tak z dobrego serca i w obronie ludzkości? Na tym się robi grubą kasę sprzedając nawiedzonym książki, zarabia się na wykładach, zbiera się darowizny, zarabia się na reklamach etc.

Taki Patryk Geryl który wymyślił bzdurę pod tytułem "przebiegunowanie w 2012" zarobił na tym miliony dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim weź głęboki oddech ! Tak jak napisałem jest to moje zdanie i jeśli mam być szczery NIC Ci to tego... Jeśli będę wierzył w skrzaty i smerfy w moim ogródku to również jest moja osobista sprawa...;-) I tu NIE ma żadnego problemu ! Ty widzisz "niepodważalne dowody", okey szanuję to... ale z drugiej strony ktoś również przedstawia takie same "niepodważalne dowody". Czemu miałbym wierzyć w te dowody a nie inne ?

Do jak to określiłeś " Mocherów " mi jeszcze daleko, możesz być tego pewien...

Aha tak przy okazji - sądzisz, że te wszystkie teorie spiskowe to są robione tak z dobrego serca i w obronie ludzkości? Na tym się robi grubą kasę sprzedając nawiedzonym książki, zarabia się na wykładach, zbiera się darowizny, zarabia się na reklamach etc.

Taki Patryk Geryl który wymyślił bzdurę pod tytułem "przebiegunowanie w 2012" zarobił na tym miliony dolarów.

NIE, nie sądzę ponieważ mnie to nie interesuje ! Jeśli zarobił, to dobrze historia nie raz pokazała że można dużo zarobić na świetnym pomyśle... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, nie sądzę ponieważ mnie to nie interesuje ! Jeśli zarobił, to dobrze historia nie raz pokazała że można dużo zarobić na świetnym pomyśle... ;-)

Jeżeli uważasz, że świetnym pomysłem jest oszukiwanie ludzi jakąś pseudonaukową teorią i robienie na tym kasy... to nie mamy o czym rozmawiać. Ten kraj tym bardziej będzie schodził na psy czym więcej ludzi będzie myślało iż najlepszym sposobem na zarobek jest zrobienie kogoś w ch*ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, nie sądzę ponieważ mnie to nie interesuje ! Jeśli zarobił, to dobrze historia nie raz pokazała że można dużo zarobić na świetnym pomyśle... ;-)

Jeżeli uważasz, że świetnym pomysłem jest oszukiwanie ludzi jakąś pseudonaukową teorią i robienie na tym kasy... to nie mamy o czym rozmawiać. Ten kraj tym bardziej będzie schodził na psy czym więcej ludzi będzie myślało iż najlepszym sposobem na zarobek jest zrobienie kogoś w ch*ja.

Nie jestem ignorantem który odrzuca teorię " bo mi się nie podoba " lub tamta brzmi " bardziej tajemniczo "... nie, ponieważ biorę pod uwagę to że możesz mieć rację, aczkolwiek na obecną chwilę mam takie zdanie a nie inne... i było by fajnie gdybyś je uszanował ;-) Wybrałem inne " niepodważalne dowody " niż Ty ! ;-)

Każdego dnia ktoś kogoś robi w " wuja " i jest całkowicie bezkarny! PATRZ dział " nierzetelny partner "... to tylko mały odsetek, ale to że kraj schodzi na psy to wcale nie znaczy że my również musimy ślepo za nim podążać...

i podsumowując ...

NIE ! Nie uważam tak... ale TAK ! Oszukiwanie ludzi to świetny interes i czy Ci się to podoba czy nie ... to jest fakt ! Jeśli mam być szczery mi również się to nie podoba, i choć tego nie dostrzegasz podchodzimy do tego tak samo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze że byli na księżycu ale też wierze w niektóre teorie jak wy to mówicie spiskowe.

Np. Już dawno ludzkośc ma możliwości dostarczenia darmowej energi elektrycznej i już dawno pojazdy mogą się obejść bez ropy i co jest wiemy ,mówią że się nie da a są gotowe rozwiązania od lat. Tylko że wtedy było by to darmowe a to już nie pasuje grupie 0.01% ludzkości. :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno ludzkośc ma możliwości dostarczenia darmowej energi elektrycznej i już dawno pojazdy mogą się obejść bez ropy i co jest wiemy ,mówią że się nie da a są gotowe rozwiązania od lat. Tylko że wtedy było by to darmowe a to już nie pasuje grupie 0.01% ludzkości. :)

Dokładnie.. ! chodzi o pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno ludzkośc ma możliwości dostarczenia darmowej energi elektrycznej

Np. Jak?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności