Skocz do zawartości

Czy człowiek był na księżycu?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Np. Już dawno ludzkośc ma możliwości dostarczenia darmowej energi elektrycznej

rotfl

Wszędzie czyhają tajemniczy agenci wielkich koncernów energetycznych i eliminują każdego naukowca który zbliży się do "odkrycia" darmowej energii :D Weź rusz łepetyną.

Największym ciemiężycielem są urzędnicy - szczególnie Ci najwyżej postawieni czyli posłowie etc. Nawet jakbyś odkrył darmową energię to i tak nałożyli by na nią drakońskie podatki.

Po za tym jest jeszcze coś takiego jak dystrybucja energii - chyba, że mówisz o tym, że każdy w domciu może sobie zrobić sam elektrownię i produkować prąd (w Polsce to i tak nielegalne).

W pewnym sensie jest to już w realizacji (nie u nas) - są przygotowywane prototypy mini reaktorów atomowych które będą działać całkowicie automatycznie i bez obsługi. Będą przeznaczone dla osiedli (ok. 20 tys. mieszkańców) i będą dostarczać tani prąd przez minimum kilkadziesiąt lat.

U nas oczywiście urzędnicy zaraz znaleźliby 1000 sposobów na to aby coś takiego uniemożliwić, zresztą pewnie nasza zabobonna ciemnota by tego nie chciała (ze strachu) - mimo, że energia atomowa jest najbezpieczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak więc często się tworzy teorie śmieszne aby przykryć te uzasadnione. Kasa kasa kasa.Po za tym też często odkrycia,wynalazki które się pokazuje ludzkości tak naprawde są już wykorzystywane wiele lat wcześniej. Dobrym przykładem jest samolot stealh z lat 90 który już był wykorzystywany pod koniec lat 60 a jego plany budowy już naziści mieli w 45. To samo spodki ze strefy 51 to żadne ufo tylko prototypy statków które pewnie jeszcze w tej dekadzie poznamy.To samo klonowanie moge się założyć że już są tacy ludzie ,zwłaszcza w kontekście tego co szwajcarscy naukowcy ogłosili 3 lata temu że do 20 lat będą w stanie przeszczepić mózg człowieka.Myśle że już potrafią a w momencie kiedy to sie stanie jawne świat się zmieni nie do poznania i będzie to nowy etap dla ludzkości . Wybiegłem po za temat.Kończe tymczasem :)

Inoman przecież mówiłem że są gotowe rozwiązania , i tak są ludzie co to blokują bo dla miliardów dolarów jest warto. Czysta ekonomia.

A jeśli chodzi o energie to miałem na myśli pozyskiwanie energi z wulkanów poczytaj se o takim gościu jak Jacpue Fresco, np. Ten gość wymyślił 90% narzedzi chirurgicznych albo wymyslil zasadę działania helikoptera,gościu z którym nawet Albert Einstein się zgadzał. Gość wciąż źyje i tworzy.Tyle że to społeczniak jest więc nie ma szans.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jego plany budowy już naziści mieli w 45

Nie plany tylko go zbudowali... Nazywa Horten Ho 229...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran - konkrety, co to za gotowe rozwiązania które dostarczają "darmową" energię?

Druga sprawa - darmową energią jest słońce i prędzej czy później nauczymy się tak wykorzystywać energię słońca, że żadne elektrownie na paliwa kopalne nie będą potrzebne.

Jedna z najprostszych koncepcji: umieszczenie ogromnych baterii słonecznych blisko słońca, magazynowanie energii i wysyłanie jej na ziemię. Na przeszkodzie stoi oczywiście nasze zacofanie technologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inoman odsyłam to Jacpue Fresco a zacznij od filmu "Future by design" który zresztą realizował Wiliam Gazecki którego miałem okazje poznać.Od tego sie zaczęło,potem poszukaj sobie innych informacji a dowiesz się że to nie zacofanie technologiczne a zwykła ludzka chciwość i egoizm małej grupy ludzi, ot cała tajemnica a nie żadne teorie spiskowe,ufo czy co tam. :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj se o takim gościu jak Jacpue Fresco, np. Ten gość wymyślił 90% narzedzi chirurgicznych albo wymyslil zasadę działania helikoptera,

Pierwszy w pełni działający helikopter zbudowali Niemcy w 1936... Focke-Wulf Fw61

Pierwszy który był seryjnie produkowany to Niemiecki Flettner Fl 282...

Więc tu znowu raczej Niemcy... A nie Jacque Fresco...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka ciekawostka odnośnie rakiety Saturn-5 którą amerykanie polecieli na księżyc... Zaprojektował i zbudował ją niejaki Sturmbannführer Werner Von Braun... Członek SS i NSDAP... Ten sam który budował dla Hitlera rakiety V2...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran litości.... ja teraz pracuję, nie mam czasu obalać kolejnej Twojej bzdury tak samo jak z tą energią. Po za tym sorry ale rozmowa z Tobą nie ma sensu wykazujesz typowy syndrom nawiedzenia, jesteś klientem docelowym/targetem dla takich ludzi jak Geryl etc. którzy robią na Tobie kasę. Oczywiście Polska to biedny kraj, więc robią kasę głównie na znudzonych amerykanach, ty jesteś po prostu pożytecznym ludzikiem który roznosi takie bzdury i potencjalnie może zarazić innych. Jeden na tysiąc kupi jakąś książkę Geryla albo innego Jacque Fresco i już jest trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inoman po pierwsze nie znasz gościa a sie wypowiadasz na jego temat bardzo inteligentne, po drugie dzięki za miłe słowa i przepraszam panie profesorze że raczyłem swoje zdanie wypowiedzieć w końcu mamy tu wszystko wiedzącego docenta inomana a po ostatnie jeśli nie masz czasu to po smucisz mi tu.

A dla wszystkich taki skromny artykulik skoro już przy nim jesteśmy ,jestem na komórce i cieżko mi tematy o nim znaleźć konkretne ale ogólny zarys i zaledwie części tego co robi jest . Dobre również dla sceptyków na których napewno również zrobi ogromne wrażenie, a gościu bez wykształcenia jest :)

https://lubczasopismo.salon24.pl/elig4/post/351321,the-venus-project-by-jacque-fresco

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nawet gdyby miał statek który byłby w stanie lecieć z prędkością światła to do najbliższej gwiazdy podróż i tak by zajęła miliony lat

Z prędkością światła do najbliższej gwiazdy dolecielibyśmy w kilka minut

Najbliższa ziemi gwiazda Proxima Centauri znajduję się około 4 lat świetlnych od ziemi... Więc podróż z prędkością światła zajęła by 4 Lata...

A Słońce to planeta?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran co z tą darmową energią elektyczną. Bo mam duże rachunki i chętnie poczytam.

Poczytaj troche o nim a znajdziesz, zreszta jest wiele spośóbów na darmową energię.

A Słońce to planeta?

Nie ależ skąd , miało być galaktyka :) a tak wogóle do kapitan seo miał racje są po drodze jakieś karłowate jeszcze.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno ludzkośc ma możliwości dostarczenia darmowej energi elektrycznej

Np. Jak?

Praktykanci / stażyści opłacani z urzędu :D

Swoją drogą też interesuje się różnymi teoriami spiskowymi. Faktem jest, że sporo jest ukrywane przed masą, jednak wiele z tych teorii jest mooocno naciąganych. Tak czy inaczej, lubię sobie o nich czytać/słuchać audycji (np. Teoria Chaosu) , tak samo jak lubię czytać książki sci-fi ;)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z tobą zgadzam ryu połowa to teorie wyssane z palca, jednak jeśli chodzi o pana którego podałem powyżej to nie jest to tylko teoretyk wymyślił kupę rzeczy które używamy na co dzień i wiele dziedzin nauki opiera sie na jego teoriach i wyliczeniach,współpracował doradzał Nasa i us army,jest tego tyle że można godzinami wymieniać tak jak i jego tytuły naukowe. I obecnie na ziemi nie ma osoby która by go przewyższała na dodatek jest to człowiek który kocha ludzi, ma 96 lat i pracuje po 16 godzin dziennie.Ja jestem nim zafascynowany choć jest z pochodzenia żydem :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności