Skocz do zawartości

Test systemów CPM


Ivellios

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wygląda na to że CPMstar nie chce wydawców z Polski...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A kto powiedział, że oni biorą pod uwagę liczbę uu? Przecież tam do zgłoszenia wystarczy adres. Wątpię, aby na jego podstawie mierzyli ruch. Chodzi raczej o zawartość i target ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło mi o 40 000 - 50 000 uu/dzień.

Założenie konta godzina 19:56

Akceptacja konta godzina 20:47 ,a więc chcą strony z Polski .

Masz portal z ruchem 40-50 tys. UU na dzień, to nie lepiej poszukać reklamodawcy ? Podzwonić ? popisać maile ? Dziwie Ci sie że chcesz zaśmiecać serwis gdy możesz na tym dobrze zarobić. Wybacza ale jak dla mnie coś tu jest nie tak...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje strony generują ponad 2 milony odwiedzin dziennie ,a więc omawiana strona to tylko niewielki procent ruchu .

Zeby uciąć bezsensowne spekulacje macie zrzut mojej poczyt - robię to pierwszy i ostatni raz .

https://zapodaj.net/images/a5a77a642cd98.jpg

1. Pierwszy email to rozpoczęcie rejestraci

2.Drugi email, to akceptacja strony

3.Trzeci email, to opis form reklamy oraz modele banerów i jest tego,az 7.

Bardzo tego nie lubi jak ktoś próbuje podważać moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tego nie lubi jak ktoś próbuje podważać moje zdanie .

Koko jak zawsze jesteś tym najlepszym. Szacun. Jedyny który potrafi pozycjonować, jedyny który rozpracował pingwina, jedyny przyjęty do CPMStar. Nie ma tu ironii. Szacun. Człowiek z pod szczęśliwej gwiazdy. Ja na Twoim miejscu grałbym w totolotka. Będziesz pierwszym który trafi szóstkę 10 razy z rzędu.

A tak na poważnie to jakbyś pisał czasem bardziej z sensem to może ludzie traktowali by Cię poważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za forum webmasterzy.org? Bo widzę wielu użytkowników z PiO tam. Tak przy okazji Kapitanie nie odpowiedziałeś na scam

btw. kiedyś się bawiłem cpm tak jak wy nawet bloga mam o binlayer i dalej widze, że pomimo opóźnień z wypłatami dalej binlayer jest nalepszy.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Kapitanie nie odpowiedziałeś

Właśnie przed chwilą odpowiedziałem... :)

widze, że pomimo opóźnień z wypłatami dalej binlayer jest najlepszy.

Ja mam tam taki problem że albo nie akceptują stron... Albo jak już zaakceptują to reklamy się nie wyświetlają... Więc zrezygnowałem....

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cpmstar w tym momencie płaci mi za 1000 wyświtleń 0,17$ . Za 7 000 wyświetleń (258 klików ) do mojego konta została dopisana suma 1,25$ , a przy takich samych statystykach za jeden baner Google Adsense mam ok 4 euro . Poczekam do końca dnia i zobaczy ile mi naliczy ,ale widać,że szykuje się jakaś śmieszna suma, a więc dłuższej współpracy nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z testowanych systemów idzie do kosza. CPMFun - do wczoraj był spokój, od wczoraj na stronie, na której system był zainstalowany, wyskakiwało z niego pełno pop-upów i wnerwiających pytań "Czy chcesz opuścić tę stronę?". W czasie testowania naliczyło zawrotną kwotę 3 centy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączyłem do CPMStar. Kod na strony wklejony, zobaczymy jak wygląda to CPM'owe eldorado ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w CPMStar za 12 000 wyświetleń mógłbym sobie kupić 2-3 bułki. Zobaczymy co będzie pod koniec dnia, ale wygląda na to, że tylko marnuje przestrzeń i pieniądze...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności